سفر نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی به شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار

ارسال با:

دکتر علی نیکزاد نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از مسئولان کشوری به حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار جهت بازدید از پروژه های عمرانی سفر کردند.

دکتر علی نیکزاد ثمرین نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از مسئولان کشوری با دعوت رسمی جناب آقای حاجی جهت بازدید از پروژه های عمرانی به حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه وبرخوار سفر کردند.
در سفر نایب رئیس اول مجلس تامین اعتبار پنج طرح نیمه تمام در شاهین شهر و برخوار محقق شد. این اعتبارت در خصوص تکمیل اجرایی شدن پنج طرح عمرانی در شهرستان‌های شاهین شهر و میمه و برخوار می باشند.

سفر دکتر نیکزاد نایب اول رئیس مجلس شورای اسلامی به شاهین شهر

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی طی بازدید از پروژه های عمرانی شهر قول مساعد طرح موارد در هیئت رئیسه مجلس جهت تامین بودجه برای اتمام پروژهای مذکور را ابراز نمودند.

سفر دکتر نیکزاد نایب اول رئیس مجلس شورای اسلامی به شاهین شهر

ایشان از بیمارستان دولتی در حال احداث شهرستان برخوار بازدید کرد. به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ در این سفر که هیأتی از معاونان وزرا نیز علی نیکزاد را همراهی می‌کردند از بیمارستان حبیب آباد بازدید و با تخصیص ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر برای تکمیل این طرح موافقت شد.

سفر دکتر نیکزاد نایب اول رئیس مجلس شورای اسلامی به شاهین شهر

دکتر نیکزاد از همچنین از وضعیت بحرانی فرونشست خط انتقال فاضلاب شاهین شهر در بلوار طالقانی این شهر دیدار نمودند و ۱۰۰ میلیارد تومان برای حل این مشکل از محل اعتبارات ماده ۵۶ اختصاص داده شد.

همچنین برای تکمیل فاضلاب شهر گرگاب هم ۵۰۰ میلیارد تومان از محل ماده ۵۶ اختصاص داده شد.

سفر دکتر نیکزاد نایب اول رئیس مجلس شورای اسلامی به شاهین شهر

پروژه تکمیل ورزشگاه ملت شاهین شهر که با پیگیری جناب آقای حاجی در بودجه سالیانه کشور دارای ردیف اعتباری شده است، از موارد دیگری بود که مورد بازدید دکتر علی نیکزاد قرار گرفت.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی قول مساعد مبنی بر اخذ مجوز ماده ۲۳ برای تامین بودجه ورزشگاه ملت شاهین شهر و تخصیص ۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ورزش و جوانان استان را هم داد.

دکتر نیکزاد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در خاتمه بازدید از پروژه های عمرانی حوزه انتخابیه ( شهرستان های شاهین شهر میمه و برخوار ) در محل فرمانداری شهرستان جلسه جمع بندی سفر خود را به همراه هئات همراه و مسولین شهرستان برگزار نموده و تصمیمات اخذشده را مورد بررسی و تجمیع نظر قرار دادند.

سفر دکتر نیکزاد نایب اول رئیس مجلس شورای اسلامی به شاهین شهر

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی همچنین در حسینیه آذربایجانی های شاهین شهر حضور یافتند.

سفر دکتر نیکزاد نایب اول رئیس مجلس شورای اسلامی به شاهین شهر

همچنین دکتر نیک زاد با حضور در شب بیست و هشتم صفر – رحلت رسول اکرم (ص) در مراسم یادواره شهدای شهر سین و ایراد سخنرانی ، برنامه های جاری در سفر خود به حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار پایان دادند.

 

۱۴۰۰/۰۶/۱۶ – شاهین شهری ( کارگروه اجتماعی و مدیریت شهری + خبرگزاری صدا و سیما )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

خبرهای شاهین شهر  خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه اخبار شاهین شهر خبر شاهین شهر اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه اخبار مدیریت شهری شاهین شهر خبرهای اجتماعی شاهین شهر شاهین شهر شاهین شهری وب سایت شاهین شهر وب سایت شاهین شهری پایگاه خبری شاهین شهر پایگاه خبری شاهین شهری کانال خبری شاهین شهر کانال اخبار شاهین شهر

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم تشکیل شد

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم تشکیل شد

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم با حضور فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه در دفتر فنی استانداری برگزارشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *