سارق مشاعات آپارتمان های شاهین شهر

دستگیری سارق مشاعات آپارتمان‌های شاهین شهر در عملیات ضربتی نیروی پلیس

ارسال با:

سارق مشاعات آپارتمان‌های شاهین شهر در عملیت ضربتی نیروی پلیس این شهرستان در مخفیگاه خویش دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری شین نا “سرهنگ بهزاد ثابت راسخ” فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه ، با اعلام این خبراظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت اموال موجود در مشاعات مجتمع های مسکونی در شاهین شهر بررسی موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در این رابطه ماموران کلانتری ۱۲ شاهین شهر با جمع‌آوری سرنخ های موجود سارقی را که با ترفندی خاص وارد مجتمع های مسکونی می‌شد و اقدام به سرقت دوچرخه و اموال موجود در انباری ها و پارکینگ مجتمع می‌کرد شناسایی و در عملیاتی ضربتی او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شاهین شهر خاطر نشان کرد: متهم ۳۲ ساله در تحقیقات تکمیلی پلیس به ۱۰ فقره سرقت اموال مشاعات ساختمانی در سطح شهرستان اعتراف کرد.

سارق مشاعات آپارتمان های شاهین شهر

سرهنگ ثابت راسخ از ساکنان آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی خواست ضمن استفاده از قفل های مطمئن برای درب انبار و همچنین قفل و زنجیر کردن موتورسیکلت و دوچرخه در پارکینگ و مشاعات ساختمان، هرگز به افرادی ناشناس که با زدن زنگ واحدها و معرفی دروغین خود به عنوان آشنایان دیگر ساکنان مجتمع و یا مأموران قرائت کنتور و… قصد ورود به مجتمع را دارند اعتماد نکرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را با تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

سارق زیورآلات

سارق طلاجات آشنا از آب در آمد!

با تلاش مأموران انتظامی شاهین‌شهر پرونده سرقت طلاجات منزل یک شهروند در کمتر از یک ساعت کشف و سارق که از اقوام نزدیک مالباخته بود دستگیر شد. "سرهنگ بهزاد ثابت راسخ" فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر با اعلام این خبر بیان داشت: در پی سرقت مقادیری طلا از منزل یکی از شهروندان شاهین شهری بررسی موضوع ، در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ شاهین شهر قرار گرفت. وی افزود: ماموران با انجام اقدامات پلیسی و جمع‌آوری سرنخ های موجود در صحنه سرقت به یکی از اقوام نزدیک مالباخته مشکوک، که با بررسی‌های تکمیلی و طی تحقیقات صورت گرفته از فرد مظنون شک ماموران به یقین تبدیل شد. فرمانده انتظامی شاهین شهر تصریح کرد: فرد سارق که به واسطه رفت و آمد خانوادگی از محل دقیق نگهداری زیورآلات موجود در منزل صاحب خانه مطلع بود، با تهیه کلید درب ورودی منزل، در یک فرصت مناسب و در نبود ساکنان، اقدام به سرقت زیورآلات موجود در محل کرده و برای گمراه کردن پلیس اقدام به صحنه سازی سرقت مینماید. این مقام انتظامی با اشاره به کشف زیورآلات مسروقه و تحویل آنها به مالباخته از شهروندان خواست هرگز دیگران را از محل نگهداری وجوه نقد و زیورآلات داخل منزل خود مطلع نکنند و حتماً هنگام مسافرت آنها را نزد افراد مورد اطمینان خود قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *