برقراری امنیت محله مسکن مهر در لیست اولویت های ویژه پلیس شاهین شهر

ارسال با:

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه به همراه جمعی از روئسای پلیس تخصصی شهرستان با حضور در جمع معتمدین و نمایندگان ساکنان محترم محله مسکن مهر ، جویای مشکلات امنیتی و انتظامی این محله شدند و به صورت ویژه‌، رفع این مشکلات را پیگیری کردند.

به گزارش پایگاه خبری شین نا سرهنگ بهزاد ثابت راسخ در این جلسه که در مسجد امام هادی(ع) محله مذکور برگزار شد، امنیت محله مسکن مهر را در اولویت کاری پلیس شهرستان دانست و گفت یکی از دغدغه های اصلی پلیس شهرستان در راستای تأمین امنیت این محل تکمیل ساختمان کلانتری محل است که با پیگیری‌های صورت گرفته در تلاش هستیم هر چه سریعتر کلانتری مسکن مهر با همکاری خوب دیگر مسئولان شهرستانی راه اندازی گردد.

برقراری امنیت محله مسکن مهر در اولویت ویژه پلیس شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر بیان داشت: برای مقابله با فروشندگان مواد مخدر و انهدام پاتوق‌های مصرف اعتیاد که یکی از دغدغه های اصلی ساکنان محترم این محل است برنامه ویژه ای داریم و تا کنون چندین مرحله طرح پاکسازی در سطح محله مسکن مهر اجرا شده است و این روند با هدف نا امن سازی این محل برای مجرمان ادامه خواهد یافت.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

بازداشت خرده فروشان مواد مخدر و معتادان خیابانی توسط پلیس شاهین شهر

بازداشت خرده فروشان مواد مخدر و معتادان خیابانی توسط پلیس شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری ۲۱ خرده فروش مواد افیونی و معتادان خیابانی در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی پلیس شهرستان و کشف بیش از دو کیلو انواع مواد مخدر خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *