وزیر کشور با تعدادی از کشاورزان شرق اصفهان دیدار کرد

ارسال با:

دکتر احمد وحیدی وزیر کشور از روستا و ارگ تاریخی قورتان (دومین بنای عظیم خشتی در ایران) همچنین از برخی نقاط متأثر از فرونشست در نقاط مختلف اصفهان بازدید کرد

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر احمد وحیدی وزیر کشور در نخستین ساعات ورود به اصفهان در شهرستان ورزنه حضور یافت و از روستا و ارگ تاریخی قورتان (دومین بنای عظیم خشتی در ایران) همچنین از برخی نقاط متأثر از فرونشست در نقاط مختلف اصفهان بازدید کرد.

وی با حضور در گلزار شهدای شهرستان ورزنه ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های شهیدان والامقام بدون واسطه با تعدادی از مردم و کشاورزان شهرستان ورزنه دیدار و گفتگو کرد.

در جریان بازدید وزیر کشور و هیئت همراه به شهرستان ورزنه، سعید رحیمی فرماندار این شهرستان، گفت: استاندار اصفهان شهرستان ورزنه را بعنوان اولین مقصد سفر استانی خود انتخاب کرد.

وی ادامه داد: همچنین ریاست محترم جمهوری نیز در نخستین ساعات سفر به اصفهان به شرق آمدند و اکنون وزیر محترم کشور و هیئت همراه نیز در ساعات اولیه حضور در استان در شهرستان ورزنه حضور یافتند که نشان از اهمیت دولت مردمی به مناطق محروم است.

فرماندار شهرستان ورزنه عنوان کرد: معیشت کشاورزان این منطقه به آب وابسته است استاندار اصفهان به صورت شبانه روزی پیگیر تأمین آب استان هستند و ما نیز از طرف مردم عنوان می کنیم که بزرگترین خواسته مردم ما تأمین آب و جاری شدن زاینده‌رود است.

وی افزود: از این رو امیدواریم پروژه‌های تأمین آب استان نیز با سرعت پیش رود و تالاب گاوخونی سیراب و مشکل آب استان حل شود.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

طی حکمی از سوی وزیر کشور؛ ذوالفقاری به عنوان رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور منصوب شد

دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی دکتر ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور در امر برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *