ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

کشف ۲۹ قبضه سلاح از یک سواری پژو پارس در شاهین شهر

ارسال با:

دادستان عمومی و انقلاب شاهین شهر و میمه خبر داد:

کشف ۲۹ قبضه سلاح از یک سواری پژو پارس در شاهین شهر

کشف ۲۹ قبضه سلاح از یک سواری پژو پارس در شاهین شهر

دادستان عمومی و انقلاب شاهین شهر و میمه از کشف ۲۹ قبضه سلاح از یک خودروی سواری پژو پارس در شاهین شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید نصرالدین صالحی با اشاره به کشف ۲۹ قبضه سلاح بیان داشت: یک خودروی سواری پژو ۴۰۵ به عنوان اسکورت و یک خودروی پژو پارس در حال انتقال محموله  سلاح گرم بوده اند.

وی افزود: پس از آن مأموران پلیس اطلاعات شهرستان نسبت به شناسایی خودروهای حامل محموله در محور تهران-اصفهان اقدام که مشخص می شود خودروی سواری پژو ۴۰۵ به عنوان اسکورت و خودروی پژو پارس در محور مواصلاتی موصوف در حال انتقال محوله بوده اند.

صالحی بیان کرد: عوامل عملیاتی حاضر در صحنه پس از اخطار توقف و عدم توجه متهمان، با استفاده از شلیک هوایی و سپس شلیک به سمت لاستیک خودروها و تعقیب و گریز، در نهایت خودروی پژو پارس که به صورت خلاف جهت به سمت میمه متواری شده بود در کنار جاده مشاهده و پس از بازرسی تعداد ۲۹ قبضه سلاح شکاری طرح وینچستر (مختص استفاده از نزاع و ایجاد ناامنی) کشف و ضبط شد.

دادستان عمومی و انقلاب شاهین شهر و میمه گفت: درحال حاضر سرنشینان خودروی پژو ۴۰۵ دستگیر، خودروها توقیف و پرونده به یکی از شعب دادیاری دادسرا ارجاع و متهمان پس از تفهیم اتهام به لحاظ عجز از تودیع وثیقه به زندان مرکزی اصفهان معرفی و تحقیقات تکمیلی جهت شناسایی متهم متواری ادامه دارد.

منبع خبر: خبرگزاری موج

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

دستگیری قاچاقچیان اسلحه در عملیات مشترک پلیس شاهین شهر و نجف آباد

دستگیری قاچاقچیان اسلحه در عملیات مشترک پلیس شاهین شهر و نجف آباد

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از دستگیری 2 قاچاقچی سلاح غیرمجاز در نجف آباد در عملیات مشترک پلیس شهرستان های نجف آباد و شاهین شهر خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *