ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان شاهین‌شهر افتتاح شد

ارسال با:

آیین راه اندازی مجدد درمانگاه فرهنگیان و  افتتاح کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان شاهین‌شهر با حضور جمعی از مسئولین شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد.

به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از روابط‌ عمومی مدیریت آموزش‌ و پرورش استان اصفهان، در شانزدهمین روز از مردادماه ۱۴۰۰، آیین افتتاح کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان شاهین‌شهر با حضور حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌ شهر، میمه و برخوار و عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، محمد اعتدادی مدیرکل محترم آموزش‌ و پرورش استان اصفهان، اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین‌شهر، حامد عجبی مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان، علی پارسا رئیس شبکه بهداشت شهرستان و همچنین شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد.
در این مراسم با حضور مدیر کل آموزش و پرورش، نماینده مجلس، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین ساختمان درمانگاه دندانپزشکی فرهنگیان شاهین شهر از دست اندرکاران آماده سازی و راه اندازی این مرکز تقدیر شد.

کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان شاهین‌شهر افتتاح شد

مدیر آموزش و پرورش شاهین‌شهر، ضمن تقدیر از تلاش‌های ارزنده همه عزیزانی که به نوعی در تحقق این امر خطیر همکاری نموده‌اند، اظهار داشت:
خداوند منان را شاکریم که به ما توفیق بخشید تا گامی در ارتقای سطح خدمت‌رسانی به قشر فرهیخته فرهنگیان گرانقدر شهرستان برداریم.
وی افزود از آنجایی که کار خیر در حوزه درمان با توجه به کاستن از آلام دردمندان اجر اخروی فراوان دارد، خیراندیشی در حوزه درمان فرهنگیان اجر مضاعف خواهد داشت و جا دارد از همه افرادی که در این زمینه یاری رسان آموزش و پرورش بوده اند قدردانی شود.

دکتر عجبی همچنین عنوان نمود:
شروع فعالیت این کلینیک از سال ۱۳۷۴ بوده است, لیکن در تابستان ۱۳۹۸ با هدف بازسازی، فعالیت آن متوقف گردید و در حال حاضر در زمینی به مساحت ۴۷۰ متر مربع و با هزینه بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان بازسازی و موفق به اخذ مجوز فعالیت از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گردید.

وی با اشاره به پروژه کلینیک دهخدا و کانون صاحب الزمان(عج) که از شروع احداث هر کدام بیش از ده سال می گذرد، بیان نمود:
تکمیل و تجهیز و ارائه خدمات به فرهنگیان، نیاز به کمک و همراهی خیرین خیراندیش و سرمایه‌گذاران دارد و به یاری خدا به زودی شاهد شروع فعالیت عمرانی جهت تکمیل کلینیک فاخر دهخدا خواهیم بود.

نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی نیز با تشکر از تمامی عوامل دخیل در تکمیل و تجهیز این پروژه، اظهار امیدواری کرد که با انسجام و همکاری و تعامل میان قوا، شرایط خوبی در کشور آغاز گردد و با اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان که نقش اساسی در تربیت نسل آینده دارند، جامعه فرهنگیان با کمال انگیزه، وظیفه سنگین خود را به نتیجه برساند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان نیز با تشکر از مدیر آموزش و پرورش شاهین‌شهر، خواستار اجرای هر چه سریع‌تر نظام رتبه‌بندی معلمان شد و عنوان نمود:
امید است با اجرای هر چه سریع‌تر نظام رتبه‌بندی معلمان و نگهداشت نیروی انسانی در آستانه بازنشستگی مشکل کمبود نیروی انسانی حوزه آموزش و پرورش کمتر شود و این بحران پیش رو برای سال تحصیلی آتی مرتفع گردد.

کلینیک دندانپزشکی درمانگاه فرهنگیان شاهین‌شهر افتتاح شد / شاهین شهریکلینیک دندانپزشکی درمانگاه فرهنگیان شاهین‌شهر افتتاح شد / شاهین شهریکلینیک دندانپزشکی درمانگاه فرهنگیان شاهین‌شهر افتتاح شد / شاهین شهری

کلینیک دندانپزشکی درمانگاه فرهنگیان شاهین‌شهر افتتاح شد / شاهین شهری

کلینیک دندانپزشکی درمانگاه فرهنگیان شاهین‌شهر افتتاح شد / شاهین شهری

کلینیک دندانپزشکی درمانگاه فرهنگیان شاهین‌شهر افتتاح شد / شاهین شهری

۱۴۰۰/۰۵/۱۶ – شاهین شهری ( کارگروه بهداشت و سلامت )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه سلامت و بهداشت

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,خبر شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار سلامت و بهداشت شاهین شهر,خبرهای مدیریت شهری شاهین شهر,شاهین شهر,شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری,پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از افزایش تعداد مراجعات سرپایی ناشی از آلودگی هوا به مراکز درمانی اصفهان در روزهای اخیر خبرداد.

افزایش مراجعات سرپایی به مراکز درمانی اصفهان به علت آلودگی هوا

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از افزایش تعداد مراجعات سرپایی ناشی از آلودگی هوا به مراکز درمانی اصفهان در روزهای اخیر خبرداد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *