اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

درباره ما

پایگاه خبری مستقل شاهین شهری | شینا

SHAHINSHAHRI Independent News Agency |SHINNA

تولد شاهین شهری 

در خردادماه ۱۳۹۳ به عنوان پایگاه خبری بخش خصوصی، فعالیت خود را در بستر فضای مجازی و وب سایت خبری با عنوان شاهین شهری | رسانه هوشمند شاهین شهر با مدیریت کارآفرین برتر کشور مهندس مجتبی نصرالهی نژاد آغاز و در گام دوم پس از اقبال و استقبال عمومی قابل توجه شهروندان در سال ۱۳۹۵ تحت عنوان پایگاه خبری شاهین شهری | شینا، به فعالیت خود ادامه داد.

تاکید بر صحت و کیفیت خبر فاقد وابستگی به قطبیت های اجتماعی

ایجاد رسانه خبری، فرهنگی، اجتماعی شاهین شهری ، در راستای رفع خلاء موجود در بخش جامعیت خبر و آگاهی رسانی فاقد جهت گیری و بدون تعصب ، در انتشار اخبار و پوشش خبری جامع فعالیت های اجرایی و مدیریت شهری ادارات شهرستان شاهین شهر بوده است که با عنایت پروردگار و اقبال شهروندان شهرستان شاهین شهر، مجموعه پایگاه خبری شاهین شهری | شینا SHINNA تا کنون به میزان بسیار زیاد و قابل توجهی به این مهم دست یافته است.

پایگاه خبری شاهین شهری | شینا SHINNA در گام سوم توسعه ، با هدف افزایش سطح کیفیت اخبار، تفکیک و تحلیل تخصصی، ارائه اخبار صریح و آگاهی رسانی مفیدتر به صورت مستقل و فارغ از بزرگنمایی اخبار خاص و وابستگی به اشخاص و قطب های مدیریتی، اداری و مالی ؛ کارگروه‌های تخصصی نظارت کننده را در موضوعات اجتماعی و مدیریت شهری، حوادث و انتظامی، سلامت و بهداشت، فرهنگی و هنری، مذهبی، سیاسی، ورزشی و علم و فناوری بنیان نمود.

بالاترین رکورد بازدید شهروندان در اینترنت

با تحقق اهداف گام سوم توسعه در حال حاضر با استناد به نتایج موتورهای جستجو و حدود ۱۳۰ تا ۲۵۰ هزار بازدید روزانه (در سال ۱۴۰۱) و نتایج مراجع اینترنتی بررسی رتبه بندی وب‌سایت‌ها (نظیر الکسا و گوگل و ….)، پایگاه خبری شاهین شهری | شینا SHINNA پربازدیدترین رسانهء شهرستان در فضای برخط (بستر اینترنت) و از بهترین رسانه ها برای ماندگار کردن نام کسب و کارها محسوب می­‌گردد.

افق پیش رو

پایگاه خبری شاهین شهری | شینا SHINNA در گام چهارم توسعه ، با تکمیل نیروی انسانی در سطح شهرستان های استان اصفهان با تأکید بر روی اخبار شهرستان به ارائه اخبار تفکیکی شهرستان ها در سطح استان نیز خواهد پرداخت.

مجموعه مدیریتی متخصص

در حال حاضر پایگاه خبری شاهین شهری | شینا  Shahinshahri Independent News Agency | SHINNAبا مدیرمسئولی مهندس مجتبی نصرالهی‌نژاد و سردبیری سرکارخانم مهندس پناهی و با زیر گروهای معاونتی خبر، انفورماتیک و فنی، آموزشی و پژوهشی ، چندرسانه ای ، پشتیبانی  و شبکه مجازی در راستای رعایت موازین و قوانین حاکم بر مطبوعات و با مجوز وزارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می‌نماید.

دعوت به همکاری

علاقه مندان به کارآموزی و یا همکاری در بخش های اداری، تولید محتوا، خبری ، پایگاه دانش ( مجله اینترنتی) و یا خبرنگاری افتخاری در مجموعه پایگاه خبری شاهین شهری | شینا SHINNA می‌توانند با ارسال درخواست خود به شماره واتساپ ۰۹۳۵۹۵۱۰۲۳۰ و یا تماس با شماره تماس ۰۳۱۴۵۲۲۰۰۱۴ در ساعات اداری آمادگی خود را برای همکاری اعلام نمایند.

ارسال مطلب به دیگران :