اخبار ویژه

اجتماعی | شاهین شهر

روابط عمومی یک شغل نیست یک شوق اداری است | روزتان مبارک

روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

روابط عمومی یک شغل اداری نیست بلکه یک شوق اداری است ... ◾ 17 می برابر با بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه 1403؛ روزجهانی روابط‌ عمومی و ارتباطات است که انحصاراً نمی‌توان آن را یک عنوان در صفحات تقویم دانست، بلکه سرفصلی است از تعهد، تخصص، علم و هنر. ◾ فرارسیدن این روز را صمیمانه به تمامی دست اندرکارانِ سختکوشِ حوزه‌ی روابط عمومی و ارتباطات تبریک و تهنیت گفته و برای آنان در این مسیر دشوار، حساس و مسئولیت آفرین آرزوی توفیق روزافزون دارد. مدیریت و پرسنل آژانس خبری شینا SHINNA پایگاه رسمی اخبار شهرستان شاهین شهر

ادامـه مــطلب ...

جلسه قرارگاه حجاب و عفاف شهرستان شاهین شهر برگزار شد + جزئیات جلسه

جلسه قرارگاه حجاب و عفاف شهرستان شاهین شهر برگزار شد + جزئیات جلسه

◼ صبح امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ جلسه قرارگاه عفاف و حجاب شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور امام جمعه شاهین شهر و مدیران و مسئولان ادارات و نهادهای اجرایی سطح شهرستان با سه دستور کار در محل سالن جلسات شهید سلیمانی فرمانداری این شهرستان برگزار گردید. ◼ مهمترین مواردی که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت، به شرح ذیل می‌باشند :  1- ارائه گزارش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص آموزشگاه های موسیقی سطح شهرستان  2- ارائه گزارش مدیریت آموزش و پرورش در خصوص آموزشگاه های زبان تحت پوشش 3- تبیین و توجیه پلتفرم عین دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور

ادامـه مــطلب ...

هشدار زرد هواشناسی شماره ۱۴ اصفهان | اطلاعیه

هشدار هواشناسی سطح زرد

◼ توصیف سامانه : فعالیت سامانه بارشی و ناپایداریهای همرفتی ◼ زمان : از ظهر چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ تا اواخر وقت پنج‌شنبه ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ ◼ نوع مخاطره: رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقتی، در برخی نقاط گردوخاک، در نقاط مستعد بارش تگرگ ◼ منطقه اثر: - چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۲/۲۶:  مناطق جنوبی استان دهاقان، سمیرم، شهرضا، لنجان (زرین شهر)، مبارکه - پنج‌شنبه ۱۴۰۳/۰۲/۲۷:  مناطق غرب و جنوب و مرکز استان اسلام آباد موگویی، بويين ميان دشت، چادگان، خوانسار، فریدن(داران)، دهق، فریدونشهر، گلپایگان، دهاقان، سمیرم، شهرضا، كبوتر آباد، نایین، لنجان (زرین شهر)، مبارکه، اصفهان، برخوار (دولت آباد)، كبوتر آباد، مورچه خورت، نجف آباد

ادامـه مــطلب ...

خشکیدن هزاران درخت بعد از جابجایی در کمربند سبز و مسیر مترو شاهین شهر

ظهور یک فاجعه زیست محیطی در مدیریت نوین شهرداری شاهین شهر

پایگاه عدالتخواهی شاهین شهر با ارائه مستنداتی از جابجایی غیر اصولی درختان سوزنی برگ و سرنوشت آنها که به خشک شدن انجامید، پیگیری موضوع را از دادستان محترم و سازمان بازرسی درخواست نموده‌اند. فاجعه زیست محیطی قابل تامل که احتمالا پیرو یک ضعف مدیریتی از خشک شدن هزاران درخت خبر میدهد و حکایت از تاثیر کاهش سرمایه سلامت شهروندان ، کاهش سرانه فضای سبز و ...در حال آینده خواهد داشت. در این مطلب با هم همراه هستیم تا توسط مقامات و نهادهای ناظر، پاسخی مناسب نسبت به جبران این خسارت زیست محیطی و نه از جیب مردم از مدیران شهری مربوطه دریافت شود. و همچنین در سایر امور متاثر بر سلامت شهروندان و هزینه های گزاف ناشی از سو مدیریت مسئولان در انجام این امور ، توجه بیشتری صورت بگیرد.

ادامـه مــطلب ...

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر :
جمع آوری و عقیم سازی بیش از ۴۰۰ قلاده سگ بلاصاحب و مقابله با پدیده سگ گردانی در شاهین شهر

جمع اوری سگ بلاصاحب در شاهین شهر

◼ معاون حوزه اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر، از جمع آوری ، عقیم سازی و ساماندهی بیش از چهارصد قلاده سگ در پناهگاه چرم شهر، خبر داد. ◼ جباری ادامه داد: همشهریان می توانند از طریق تماس با سامانه ۱۳۷ شهرداری نسبت به اطلاع رسانی در مورد تجمع سگ های ولگرد به شهرداری اقدام کنند. ◼ همچنین با دستور مقامات ذی صلاح واحد امور شهر معاونت حوزه اجرایی و خدمات شهری با همکاری نهادهای نظامی و انتظامی اقدام به مقابله با پدیده اجتماعی سگ گردانی در شهر به منظور حفظ زیبایی آرامش و تأمین سلامت روانی و جسمی شهروندان کرده است.

ادامـه مــطلب ...

به مناسبت هفته گرامیداشت هلال احمر صورت گرفت؛
تقدیر مسئولین از مجموعه هلال احمر شهرستان شاهین شهر و میمه

تقدیر مسئولین از مجموعه هلال احمر شهرستان شاهین شهر و میمه به مناسبت هفته گرامیداشت هلال احمر

◼ روز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در مراسمی با حضور سید محمد رضا کاظمی طبا -  فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان شاهین شهر و میمه از نیروهای فداکار و متعهد هلال احمر سطح این شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر(۱۸ لغایت ۲۴ اردیبهشت) با شعارِ " با مشارکت شما، سربلندیم." تقدیر به عمل آمد. ◼ فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه در جمع نیروهای فداکار و متعهد هلال احمر سطح شهرستان، و در مراسم نکوداشت مقام ارزنده امداد رسانان هلال احمر و صليب سرخ، ، ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای امدادرسان، خدمت رسانی در این عرصه را از خطیرترین و والاترین مشاغل دانست و عنوان کرد: "سپاسگزاری از ایثارگران هلال احمر و صليب سرخ، ارج نهادن به انسانیت و انسان دوستی است."

ادامـه مــطلب ...

آیا نیازسنجی اولویت و میزان تخصیص بودجه های شهرداری در احداث پل تجملاتی سه راه فردوسی با تامین متوازن امنیت و رفاه شهروندان بوده است یا خیر؟
اولویت بندی بودجه شهرداری شاهین شهر بر تجملات بصری است یا ملزومات شهروندی؟

شهرداری شاهین شهر مجری تجملات شهری یا ملزومات رفاهی شهروندان ؟ طرح پل دوار سه راه فردوسی شاهین شهر

طرح و هزینه اجرای پروژه عمرانی پل دوار سه راه فردوسی شاهین شهر بر چه مبنایی تعریف شده است؟ هنگامی که در بیشتر نقاط حساس شهر از جمله در دیگر مناطق پر مخاطره بلوار امام خمینی (ره) جان شهروندان در گرو احداث یک پل معمولی عابر پیاده است ؟ در این مقاله به رویکرد خاص و شیوه عجیب شهرداری شاهین شهر در تعریف زیبایی های یک پل تجملاتی ، در شهروندپذیر نمودن این پروژه می پردازیم و نیاز به پل عابر پیاده در نقاط حساس دیگر سطح شهر را با شما شهروندان در میان می گذاریم. با ما همراه باشید ...

ادامـه مــطلب ...

فرزندان این خانوارها از سربازی معاف می‌شوند

مدیرکل امور خانواده و بانوان بهزیستی کشور یکی از معاف شدن یکی از فرزندان ذکور زنان سرپرست خانوار از خدمت سربازی خبر داد.

◼ مدیرکل امور خانواده و بانوان بهزیستی کشور یکی از معاف شدن یکی از فرزندان ذکور زنان سرپرست خانوار از خدمت سربازی خبر داد. ◼ مهارت آموزی حدود 12000 بانوی سرپرست خانوار در سال ◼ فرآیند توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار ۳ سال است ◼ اولویت برنامه های مددکاری با زنان مطلقه است.

ادامـه مــطلب ...

ظرفیت ۱۸۰۰ نفری میزبانی شاهین شهر برای استقبال و اسکان مسافران نوروزی سال ۱۴۰۳

ظرفیت 1800 نفری میزبانی شاهین شهر برای استقبال از مسافران نوروزی سال 1403 |

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین‌شهر از تمهیدات نوروزی برای استقبال و میزبانی بیش از یک هزار و ۸۰۰ مسافر نوروزی در نوروز 1403 خبر داد. رهام جباری | معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین‌شهر در گفتگو با خبرنگار شینا | SHINNA ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان با اشاره به آمادگی کامل شاهین شهر برای استقبال از مسافران نوروزی ، اظهار کرد: کمپینگ شرق و ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری شاهین شهر، شرایط استراحت کوتاه مدت مسافران و ارایه خدمات بهینه به آن‌ها را مهیا کرده است.

ادامـه مــطلب ...