اخبار ویژه

مشاهیر علمی | شاهین شهر

شرح مجاهدت یک نخبه ایرانی از کارآفرینی ملی تا افتخار آفرینی جهانی

« مجتبی نصرالهی نژاد » کارآفرین ملی ایران و مخترع برگزیده جهانی ساکن شاهین شهر اصفهان

مهندس مجتبی نصرالهی نژاد - کارآفرین و پژوهشگر برتر ملی در غرفه شرکت دانش بنیان سبز جهان گستر هفته ملی پژوهش و فن بازار ملی ایران

◼ در ادامه انتشار موفقیت‌ها و دستاوردهای مشاهیر و هنرمندان شهرستان شاهین شهر و میمه در پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA ، این بار به شرح افتخار آفرینی‌های مجتبی نصرالهی نژاد جوان نخبه کشوری ، کارآفرین ملی و مخترع برگزیده جهانی ساکن شاهین شهر می‌پردازیم. ◼ نخبه شاهین شهری با اختراعات متعدد و برگزیده در سطوح ملی و جهانی ، عضو « انجمن مخترعین کشور Iranian Inventor Association » ، دارای تائیدیه علمی بنیاد ملی نخبگان ، و مخترع برگزیده «  جشنواره بین المللی ایده‌ها، اختراعات ، نوآوری‌ها و دستاوردهای برتر جهان Internationale Fachmesse Ideen-Erfindungen-Neuheiten ( IENA ) » می‌باشد. ◼ مجتبی نصرالهی نژاد « کارآفرین برتر ایران در اولین جشنواره ملی کارآفرینان - 1385 » است و به همراه کارآفرینانی همچون مسعود صرامی ( ایده پرداز و مالک برنا باطری ، سیتی سنتر اصفهان ، شهرک سلامت اصفهان و ... ) در جشنواره های متعدد به عنوان کارآفرین برتر در سطوح ملی و استانی انتخاب و توسط مقامات ارشد و سازمان های مرجع کشوری مورد تقدیر قرار گرفته است.

ادامـه مــطلب ...

دانش آموز شاهین شهری رتبه نخست جشنواره تولید محتوای الکترونیکی

نفر نخست جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در بخش دانش آموزان تاکید کرد: هدف ما این بود تا کار کردن با این پروژه برای معلم و دانش آموز راحت باشد و سعی کردیم بستری روان برای یادگیری این درس فراهم کنیم. دانش آموز پایه دوازدهم رشته کامپیوتر هنرستان حضرت مریم شاهین شهر افزود: کتاب هویت اجتماعی سال دوازدهم که از نظر دانش آموزان خشک و سخت است را در بستری زیبا و راحت پیاده کردیم که در آن ۵ فصل قرار داده شد و در پایان هر فصل یک آزمون با نمونه سوال در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. ضمن اینکه تعدادی نمونه سوال نیز در دسترس معلمان قرار داده شد و در انتها نیز یک آزمون کلی برای دانش آموز و معلم در نظر گرفتیم. حیدری خاطرنشان کرد: از محاسن این محتوا می‌توان به استفاده همزمان دانش آموز و معلم به صورت آنلاین از آن اشاره کرد، یعنی دانش‌آموز و معلم می توانند کتاب را در بخش کتاب الکترونیکی باز کنند و به مطالعه بپردازند.

ادامـه مــطلب ...