اخبار حوادث و انتظامی شاهین ‌شهر و میمه

پیامک هشدار زلزله همراه اول | ماجرا چه بود؟

پیامک هشدار زلزله همراه اول | ماجرا چه بود؟

همراه اول در پی ارسال اشتباه پیامک هشدار زلزله از مشترکین خود دلجویی می‌کند. در همین راستا یک روز مکالمه رایگان به‌عنوان هدیه برای مشترکین این اپراتور در نظر گرفته شده است. به گفته مدیر کل ارتباطات همراه اول، این هشدار فقط برای حدود 2 درصد از هموطنان ارسال شده است.

📄 شرح کامل »

قطعی آب شاهین شهر با ترمیم خط انتقال اصلی آب به ایستگاه پایانی رسید

قطعی آب شاهین شهر با ترمیم خط انتقال اصلی آب به ایستگاه پایانی رسید

تعمیر خط لوله آبرسانی شاهین شهر، گز برخوار و گرگاب با تاکید ویژه فرماندار شهرستان و همت و همراهی گروه عملیاتی آبفای شاهین شهر و استان اصفهان در زمانی بسیار کوتاهتر از مدت پیش‌بینی شده به ایستگاه پایانی رسید.

📄 شرح کامل »

افت فشار ناشی از تعمیرات خط اصلی آبرسانی کمتر از ۱۰ درصد مشترکان شهرستان شاهین شهر را متاثر کرد

فرماندار شهرستان شاهین شهر از افت فشار آب در تعداد بسیار کمی از مشترکان شهرهای شاهین شهر، گز و برخوار و گرگاب در مدت عملیات تعمیر خط لوله آبرسانی شاهین شهر تا عصر روز دوشنبه 23 آبان 1401 و رفع مشکل کاهش فشار آب تا ساعاتی دیگر خبر داد.

📄 شرح کامل »

جهت تسریع در تعمیر خط لوله آب شهرستان شاهین شهر از حداکثر ظرفیت استان اصفهان، استفاده شود

پیرو اطلاعیه قطع آب شهرهای شاهین‌شهر ، گزبرخوار و گرگاب، فرماندار این شهرستان در راستای تسریع عملیات تعمیر و رفع مشکل آبرسانی به مدیریت آبفای شهرستان با بهره‌گیری از تمام ظرفیت شهرستان شاهین‌شهر و استان اصفهان در این خصوص تاکید نمود.

📄 شرح کامل »

اطلاعیه قطع آب شاهین شهر اصفهان ، گز برخوار و گرگاب – ۲۳ و ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۱

اطلاعیه قطع آب شاهین شهر اصفهان در تاریخ های 23 و 24 آبان ماه 1401

اطلاعیه آبفای شهرستان شاهین شهر : به علت تعمیر خط اصلی آبرسانی شاهین شهر، آب شهرهای شاهین شهر، گزبرخوار و گرگاب از ساعت 7 صبح، روز دوشنبه 1401/08/23 به مدت 48 ساعت قطع خواهد بود.

📄 شرح کامل »

توماج صالحی خواننده شاهین شهری بازداشت شد

توماج صالحی | خواننده رپ اعتراضی ایران ، که در شاهین شهر اصفهان سکونت داشت، در پی اعتراضات و اغتشاشات اخیر و با انتشار تصاویر و کلیپ هایی در شبکه های مجازی از وی، شب گذشته ( 7 شهریور ) توسط سربازان گمنان امام زمان (عج) در استان چهارمهال بختیاری باز داشت شد.

📄 شرح کامل »

میلاد حاتمی : آنها از من به عنوان ویترین نمایشگاه خود بهره می‌بردند | تبلیغ قمار می‌کردم

میلاد حاتمی | قمار و سایت شرط بندی | شاهین شهری

میلاد حاتمی : آنها از من به عنوان ویترین نمایشگاه خود بهره می‌بردند | من برای جذب اعضا، تبلیغ قمار می‌کردم.| همه این نمایش‌ها، لایوها و چالش‌ها، دیکته‌شده از سوی بازیگران اصلی و پشت‌پرده بوده که از بلندپروازی و نادانی من سوءاستفاده کردند.

📄 شرح کامل »