فرهنگ و هنر

بازدید مدیرکل سرمایه گذاری وزارت میراث فرهنگی از پتانسیل های توسعه یافته گردشگری شهرستان شاهین شهر

گزارش تصویری:

مدیرکل سرمایه‌گذاری، زیرساخت و مناطق نمونه وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از تاسیسات گردشگری در سفری یک روزه به این استان از تاسیسات در حال ساخت و آماده بهره برداری در شهرستان های اصفهان و شاهین شهر و میمه بازدید کرد.

متن کامل را ببینید

ارسال با:

شاهین شهر در یک قدمی انتخاب به عنوان پایتخت کتاب ایران

شاهین شهر از میان ۱۰۵ شهر شرکت کننده به مرحله نهایی نامزدی هشتمین دوره پایتخت کتاب ایران راه یافت و در میان ۱۲ شهر نهایی دوستدار کتاب موفق به دریافت لوح تقدیر شد.

متن کامل را ببینید

ارسال با:

شهردار شاهین شهر :
شاهین شهر کاندید جشنواره دختر شایسته ایران و اعطای جایزه شاهین طلایی به دستاوردهای علمی است

شهردار شاهین شهر در جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه خطاب به دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور : به شاهین شهر اجازه دهید فستیوال دختر شایسته ایران را برگزار کند.|جایزه شاهین طلایی را جهت برگزاری جشنواره دستاوردهای علمی در شاهین شهر در نظر گرفته ایم. | رمز موفقیت این نظام جایی است که کار را به مردم بسپارد و باور داشته باشد که مردم نسبت به مسئولان دلسوزترند.

متن کامل را ببینید

ارسال با:

توسط فرماندار و اداره ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه انجام شد:
تجلیل از خبرنگاران و فعالان عرصه خبر شهرستان شاهین شهر و میمه | ۱۴۰۲

از خبرنگاران، روزنامه نگاران و اصحاب رسانه شهرستان شاهین شهر و میمه در آستانه روز ملی خبرنگار توسط فرماندار و مسئولین ارشد فرهنگی و مطبوعاتی این شهرستان در آیینی ویژه تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

متن کامل را ببینید

ارسال با:

به مناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)؛
نمایشگاه خوشنویسی ” اشک قلم ” در شاهین شهر گشایش یافت

نمایشگاه خوشنویسی اشک قلم با ۴۲ اثر همزمان با محرم الحرام مصادف با مردادماه ۱۴۰۲ با آثاری از خوشنویسان شاهین شهری در نگارستان شهرداری شاهین شهر افتتاح و از ۸ الی ۱۵ مردادماه برای بازدید عموم دایر است. متن کامل را ببینید

ارسال با: