آموزش و فناوری

گام اول شاهین شهر در دستیابی به مقام پایتخت هوش مصنوعی و متاورس ایران

ارسال با:

برگزاری نخستین همایش هوش مصنوعی و متاورس با حضور برخی مسئولان کشوری، استانی و شهرستان در شاهین شهر اصفهان|هوش مصنوعی ابزاری ویژه جهت اخذ تصمیمات مهم مدیریت شهری است |شهرداری شاهین شهر در نظر دارد تا تهمیداتی فراهم کند که این شهر پایتخت هوش مصنوعی و متاورس ایران شود|شاهین در حال اجرایی کردن سه رویداد علمی در مقیاس ملی است.

ارسال با:

فرماندار شاهین شهر و میمه

مدیریت شهرستان شاهین شهر و میمه از هیچ تلاشی برای حل مشکلات معلمان و بهبود فرایندهای آموزشی کوتاهی نخواهد کرد.

ارسال با:

فرماندار شهرستان در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش بخش میمه : مدیریت شهرستان از هیچ کوشش و تلاشی برای کمک به حل مشکلات معلمان و بهبود فرایندهای آموزشی کوتاهی نخواهد کرد.
متن کامل را ببینید

ارسال با:

فرماندار شاهین شهر :

حداکثر سلامت ، امنیت و آرامش داوطلبین در حوزه های آزمون کنکور شهرستان شاهین شهر تامین شود

ارسال با:

فرماندار شهرستان شاهین شهر طی بازدید از حوزه های برگزاری آزمون کنکور ۱۴۰۲ در شهرستان شاهین شهر، خواستار تامین حداکثری سلامت، امنیت و آرامش در برگزاری این آزمون سرنوشت ساز شد.
متن کامل را ببینید

ارسال با:

شاهین شهری ها مدیریت زمان را با شهرهای اطراف به مسابقه گذاشتند

ارسال با:
اولین مسابقات جمع خوانی کتاب در فرهنگسرای دانش و خلاقیت شاهین شهر اصفهان تحت نظارت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر برگزار و به یکصد نفر برگزیده آن جوایزی اهدا خواهد شد
متن کامل را ببینید

ارسال با:

سرپرست فرمانداری شاهین شهر و میمه

دانش آموزان بازمانده از تحصیل شناسایی شوند

ارسال با:
کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده به ریاست سرپرست فرمانداری، با حضور اعضا و در خصوص موضوعات مرتبط با ارتقا شاخص‌های سلامت کودکان زیر ۵ سال و وضعیت دانش آموزان بازمانده از تحصیل در مناطق کم برخوردار در محل فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه، برگزار شد.
متن کامل را ببینید

ارسال با:

همسان سازی محتوی آموزشی زبان خارجه در مجموعه‌های فرهنگی شاهین شهر اصفهان

ارسال با:
مسئول آموزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر از اجرای طرح همسان سازی آموزش زبان های خارجه در فرهنگسراهای سراسر شهر خبر داد.
متن کامل را ببینید

ارسال با:

مدارس استان اصفهان باز هم غیر حضوری شدند

ارسال با:
سه شنبه ۲۹ آذرماه مدارس برخی مناطق استان اصفهان تعطیل و غیر حضوری اعلام شد | از ۱۵ آذر تاکنون ۱۵ واحد آلاینده پلمب شده و ۴۱۰ واحد آلاینده اخطار دریافت کرده‌اند. | طرح زوج و فرد ترافیک نیز فردا تا پایان روز پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۱ برقرار می‌باشد.
متن کامل را ببینید

ارسال با:

کدام مدارس اصفهان چهارشنبه ۲۴ آذر هم تعطیل هستند؟

ارسال با:
تمامی مدارس و دانشگاه های ۱۰ شهر اصفهان فردا ۲۴ آذرماه به علت آلودگی هوا تعطیل است | طرح زوج و فرد ترافیکی تا ۲۴ آذرماه همچنان اجرا خواهد شد | با فعالیت‌های عمومی نظیر ورزش‌های همگانی و خودروها دودزا برخورد خواهد شد | گروه‌های حساس از ماسک استفاده کنند.

متن کامل را ببینید

ارسال با:

تعطیلی مدارس اصفهان در ۲۲ آذرماه به علت آلودگی هوا | اجرای طرح زوج و فرد ترافیکی تا ۲۴ آذرماه

ارسال با:

به علت تشدید آلودگی هوا مدارس ۹ شهر استان اصفهان در تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل | همچنین طرح زوج و فرد ترافیک از ۲۲ تا ۲۴ آذرماه ۱۴۰۱ در شهر اصفهان اجرا شده و فعالیتهای عمومی درفضای باز ممنوع است.

متن کامل را ببینید

ارسال با: