اخبار ویژه

تیترِ داغ

اخبار مهم (ویژه) و اخبار داغ را می‌توانید در این صفحه مشاهده نمایید | SHINNA | پایگاه خبری شاهین شهری

مطالبه مردمی : دادستان و فرماندار محترم شاهین شهر نحوه جبران خسارت و علت شکستن لوله آبرسانی شاهین شهر را مورد بررسی قرار دهند

پیگیری علت شکستگی لوله آب توسط پیمانکار شهرداری شاهین شهر و نحوه جبران خسارت میلیاردی آن

شکستگی لوله انتقال آب توسط بیل مکانیکی پیمانکار پل عابر پیاده شهرداری در بلوار امام خمینی (ره) شاهین شهر با خسارت ده میلیارد ریال ، پس از 10 ساعت تلاش بی وقفه پرسنل اداره آبفا شاهین شهر رفع شد.

◼ شکستگی لوله انتقال آب توسط بیل مکانیکی پیمانکار پل عابر پیاده شهرداری در بلوار امام خمینی (ره) شاهین شهر با خسارت ده میلیارد ریال ، پس از 10 ساعت تلاش بی وقفه پرسنل اداره آبفا شاهین شهر رفع شد. ◼در طول رفع مشکل ایجاد شده،  فرماندار شاهين شهر و نيز تعدادي از اعضاء شوراي شهر و كارشناسان شهرداري در محل حادثه حضور یافتند و جهت اطلاع رساني قطعي آب به مردم شاهين شهر همكاري گسترده‌ای در اصحاب رسانه با مسئولین صورت گرفت. اما چه شخص یا نهادی در مقابل خسارت میلیاردی شکستن لوله در محل پل عابر پیاده شاهین شهر و اختلال آبرسانی آبفا به شهروندان پاسخگو شد؟! در این مطلب پیرامون پیگیری مطالبه فوق با پایگاه خبری شهرستان همراه باشید. ◼با تامل در اینکه که شهروندان با روحیه همدلی و مناعت طبع خود، در حوادث طبیعی با مدیران شهری همراه می شوند و سختی ها را تحمل می کنند تا سهم خودشان را در آبادانی شهرشان ایفا کرده باشند، به عنوان مطالبه رسانه ای انتظار می‌رود که در این حادثه شکستن لوله توسط پیمانکار پل عابر پیاده و موارد مشابه که امری طبیعی نیست، فرماندار به عنوان مدیر ارشد و عالی ترین مقام دولت در شهرستان و دادستان به عنوان مدعی العموم  ورود و بررسی کنند تا ضمن رعایت اصل شفافیت، اگر به واسطه ترک تخصص، ترک فعل، بی دقتی و سهل انگاری و ... ، این چنین خسارات مادی و معنوی بر حق مردم وارد شده باشد، به نحو احسنت و از محلی غیر از بیت المال جبران شود و از تکرار موارد مشابه در آینده جلوگیری شود.

ادامـه مــطلب ...

دستگیری سارقان خودرو حین اوراق کردن توسط پلیس شهرستان شاهین شهر

دستگیری سارقان خودرو حین اوراق کردن خودر در شهر گرگاب توسط پلیس شاهین شهر

◾ فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری سه سارق سارقان غیر بومی خودرو در حین اوراق کردن یک پراید مسروقه در حومه شهر گرگاب خبر داد. ◾ سرهنگ هادی کیان مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی کلانتري ۱۶ شهر گرگاب با اشراف اطلاعاتی خود از فعاليت مجرمانه ۳ سارق خودرو در سطح حوزه استحفاظی این کلانتری مطلع و دستگيري آنها را در دستور کار قرار دادند و پس از هماهنگي با دادستان محترم شاهین شهر طي يک عمليات ضربتي هر سه متهم را حين اوراق کردن يک دستگاه خودروي پرايد مسروقه داخل کارگاه خود غافلگیر و دستگير کردند.

ادامـه مــطلب ...

شهرزاد نصوحی بانوی هندبالیست شاهین شهری بار دیگر به اردوی تیم ملی هندبال دعوت شد

◼ شهرزاد نصوحی - بانوی والیبالیست شاهین شهری بار دیگر به اردوی تیم ملی هندبال بانوان ایران دعوت شد. ◼ چهارمین اردوی تیم ملی هندبال جوانان بانوان جهت اعزام به مسابقات جهانی از ۳۰ اردیبهشت در سمنان آغاز می گردد و شهرزاد نصوحی هندبالیست شاهین شهری نیز در این اردو شرکت خواهد داشت. ◼ شهرزاد نصوحی به‌عنوان یکی از پدیده‌های فوق‌العاده هندبال بانوان کشور است که عنصر مهم و کارآمدی در تمام رقابت‌های بزرگ ملی و باشگاهی است. نصوحی در سالهای گذشته نیز در رده‌های پایه و بزرگسالان ملی ، راهی مسابقات جهانی شده است و همراه سایر ملی‌پوشان برای ایران افتخارآفرینی نموده است.

ادامـه مــطلب ...

خشکیدن هزاران درخت بعد از جابجایی در کمربند سبز و مسیر مترو شاهین شهر

ظهور یک فاجعه زیست محیطی در مدیریت نوین شهرداری شاهین شهر

پایگاه عدالتخواهی شاهین شهر با ارائه مستنداتی از جابجایی غیر اصولی درختان سوزنی برگ و سرنوشت آنها که به خشک شدن انجامید، پیگیری موضوع را از دادستان محترم و سازمان بازرسی درخواست نموده‌اند. فاجعه زیست محیطی قابل تامل که احتمالا پیرو یک ضعف مدیریتی از خشک شدن هزاران درخت خبر میدهد و حکایت از تاثیر کاهش سرمایه سلامت شهروندان ، کاهش سرانه فضای سبز و ...در حال آینده خواهد داشت. در این مطلب با هم همراه هستیم تا توسط مقامات و نهادهای ناظر، پاسخی مناسب نسبت به جبران این خسارت زیست محیطی و نه از جیب مردم از مدیران شهری مربوطه دریافت شود. و همچنین در سایر امور متاثر بر سلامت شهروندان و هزینه های گزاف ناشی از سو مدیریت مسئولان در انجام این امور ، توجه بیشتری صورت بگیرد.

ادامـه مــطلب ...

یارانه معیشتی اردیبهشت ماه واریز شد + جزئیات

پول ، یارانه ، واریز یارانه ، زمان واریز یارانه

یارانه معیشتی اردیبهشت ماه 1403 برای خانوارهای دهک‌های اول تا سوم واریز شد. دقایقی قبل یارانه مرحله ۱۵۹ معیشتی اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ خانوارهای دهک های اول تا سوم به حساب سرپرستان واریز شد. مبلغ این یارانه ۴۰۰ هزار تومان است و از ساعت 12 شب قابل برداشت می شود. یارانه سایر دهک ها نیز ۳۰ اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان واریز می شود.

ادامـه مــطلب ...

جزییات دریافت کارت آزمون استخدام آموزش‌وپرورش (دبیر و هنرآموز) ۱۴۰۳

اطلاعیه دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز

◼ فرآیند آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش – ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ ساعت ۰۷.۳۰ دقیقه روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود. ◼ کارت شرکت در این آزمون نیز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه برای پرینت روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و آموزش کشور قرار خواهد گرفت؛ لذا داوطلبان برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه کنند. ◼ داوطلبان ساکن شاهین شهر می‌توانند از تاریخ 25 اردیبهشت 1403 به همراه اطلاعات هویتی (شناسنامه‌ - کارت ملی) و اطلاعات ثبت‌نامی آزمون جهت دریافت پرینت کارت آزمون خود به کافی نت تیراژه شاهین شهر - واقع در بلوار نبوت - بلوار همت - بازارچه مقابل ورزشگاه ایثار مراجعه کنند و یا با شماره 034-7434-0921 تماس حاصل فرمایند.

ادامـه مــطلب ...

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر :
جمع آوری و عقیم سازی بیش از ۴۰۰ قلاده سگ بلاصاحب و مقابله با پدیده سگ گردانی در شاهین شهر

جمع اوری سگ بلاصاحب در شاهین شهر

◼ معاون حوزه اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر، از جمع آوری ، عقیم سازی و ساماندهی بیش از چهارصد قلاده سگ در پناهگاه چرم شهر، خبر داد. ◼ جباری ادامه داد: همشهریان می توانند از طریق تماس با سامانه ۱۳۷ شهرداری نسبت به اطلاع رسانی در مورد تجمع سگ های ولگرد به شهرداری اقدام کنند. ◼ همچنین با دستور مقامات ذی صلاح واحد امور شهر معاونت حوزه اجرایی و خدمات شهری با همکاری نهادهای نظامی و انتظامی اقدام به مقابله با پدیده اجتماعی سگ گردانی در شهر به منظور حفظ زیبایی آرامش و تأمین سلامت روانی و جسمی شهروندان کرده است.

ادامـه مــطلب ...

باند ۵ نفره سارقان مسلح شاهین شهر دستگیر شدند

◼ با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شاهین شهر 5 نفر اعضای یک باند سرقت مسلحانه که علاوه بر ارتکاب دو فقره سرقت در شاهین شهر با حضور در شهرهای مختلف کشور اقدام به زوررگیری و سرقت های مسلحانه می کردند ، به همراه یک قبضه کلت کمری در استان های شمالی کشور به دام افتادند. ◼ این سارقان فروردین ماه امسال در شاهین شهر یک خودروی سواری و یک گیم نت را با تهدید سلاح مورد سرقت و زورگیری قرار داده بودند.

ادامـه مــطلب ...

آیا نیازسنجی اولویت و میزان تخصیص بودجه های شهرداری در احداث پل تجملاتی سه راه فردوسی با تامین متوازن امنیت و رفاه شهروندان بوده است یا خیر؟
اولویت بندی بودجه شهرداری شاهین شهر بر تجملات بصری است یا ملزومات شهروندی؟

شهرداری شاهین شهر مجری تجملات شهری یا ملزومات رفاهی شهروندان ؟ طرح پل دوار سه راه فردوسی شاهین شهر

طرح و هزینه اجرای پروژه عمرانی پل دوار سه راه فردوسی شاهین شهر بر چه مبنایی تعریف شده است؟ هنگامی که در بیشتر نقاط حساس شهر از جمله در دیگر مناطق پر مخاطره بلوار امام خمینی (ره) جان شهروندان در گرو احداث یک پل معمولی عابر پیاده است ؟ در این مقاله به رویکرد خاص و شیوه عجیب شهرداری شاهین شهر در تعریف زیبایی های یک پل تجملاتی ، در شهروندپذیر نمودن این پروژه می پردازیم و نیاز به پل عابر پیاده در نقاط حساس دیگر سطح شهر را با شما شهروندان در میان می گذاریم. با ما همراه باشید ...

ادامـه مــطلب ...

نجات دختر جوان از سقوط با مداخله به هنگام شهروندان شاهین شهری

سقوط دختر جوان از پل عابر پیاده خیابان عطار شاهین شهر

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA دختر جوانی که ظاهراً قصد خودکشی با اقدام به سقوط از پل عابر پیاده ابتدای خیابان عطار در شاهین شهر را داشت، توسط جوانان حاضر در صحنه نجات یافت و با عکس العمل به هنگام حاضرین در صحنه، از بروز یک واقعه تلخ در شاهین شهر جلوگیری به عمل آمد.

ادامـه مــطلب ...