تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

مزایده ورزشگاه و مجموعه‌های ورزشی شاهین شهر

شهرداری شاهین شهر در نظر دارد نسبت به واگذاری حق بهره برداری تعدادی از مجموعه های ورزشی شاهین شهر از طریق مزایده عمومی اقدام کند، علاقه مندان می‌توانند با مطالعه شرایط مزایده در صورتمایل در آن شرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری شهرداری شاهین شهر در نظر دارد نسبت به واگذاری و بهره برداری از مجموعه ورزشی تختی، سالن بدنسازی بانوان در ورزشگاه تختی، سالن ژیمناستیک در ورزشگاه تختی، مجموعه ورزشی پوریای ولی، مجموعه ورزشی گلدیس و مجموعه ورزشی حاجی آباد از طریق مزایده عمومی واگذار کند، علاقه مندان می‌توانند با دانلود فایل کامل مزایده از لینک زیر و مطالعه آن، در مزایده شرکت کنند.

مزایده - آگهی مزایده- شرکت در مزایده

متن کامل مزایده را از لینک زیر می‌توانید دانلود کنید:

آگهی-مزایده-نوبت-اول-مجوعه-های-ورزشی-۱

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

تودیع و معارفه معاون عمرانی شهرداری شاهین شهر 1402

سید رسول موسویان معاون فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر شد

آیین تودیع و معارفه معاون حوزه فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه، برخی از اعضای شورای اسلامی شهر، جمعی از مدیران ادارات شهر، معاونان و مدیران شهرداری برگزار گردید. در این آیین با حکم «سعید ابریشمی راد» شهردار شاهین شهر سید رسول موسویان به عنوان معاون جدید حوزه فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر منصوب و از خدمات مجید طرفه تابان معاون سابق تقدیر به عمل آمد. شهردار شاهین شهر در این آیین با اشاره به اینکه حوزه عمران حوزه اجرایی همه سیاستهای توسعه شهری در تمام بخشها است گفت: در همه مأموریت‌های محوله اصلی شهرداری که به ارتقاء کیفیت زندگی مردم برمی گردد، مجری آنها حوزه عمران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *