اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

آگهی مزایده واگذاری خانه فرهنگ مهر، واقع در شهرک مسکن مهر شاهین شهر

اجاره بیلبورد دو نمایه ی گردان بلوار علامه مجلسی (نوبت اول)
مناقصه واگذاری خانه فرهنگ مهر، واقع در شهرک مسکن مهر شاهین شهر
مهلت شرکت در مناقصه: ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
برگزار کننده : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر

زمان شرکت در این مناقصه پایان یافته است.

باسمه تعالی
فراخوان واگذاری مدیریت خانه فرهنگ مهر
به استناد مصوبه شماره ۶۷۷/ش مورخ ۲۱/۰۴/۱۳۹۹ شورای اسلامی شهر ، این سازمان در نظر دارد به منظور استفاده از ظرفیت های مشارکتی برای توسعه و بهره برداری از فضاهای فرهنگی ، اجتماعی و بهره مندی از افراد متخصص و متعهد و حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی و عدالت اجتماعی و ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمات در فضاهای اجتماعی و فرهنگی متعلق به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر ، به مدت یک سال اقدام به واگذاری مکان خانه فرهنگ مهر به اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط شرکت در این فراخوان نماید.
افراد واجد شرایط می توانند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ مدارک مربوطه را به دبیرخانه حراست سازمان ارسال نمایند. به درخواست های واصله پس از این تاریخ ، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
موضوع فعالیت فرهنگسرای خانه فرهنگ مهر: برگزاری برنامه ها و کلاس های آموزشی فرهنگی اجتماعی هنری تعیین و تأیید شده بر اساس تعرفه های اعلامی از سوی سازمان بهره بردار ملزم به حمایت از گروه های فرهنگی، هنری شهر شاهین شهر در توسعه فعالیت های آن ها در راستای سیاست های نظام جمهوری اسلامی و سازمان فرهنگی ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر به شرح زیر: الف) شناسایی و استفاده از پتانسیل و استعدادهای فرهنگی، هنری ادبی محله ای در برنامه های فرهنگسرا ب) ارائه مکان نشست های تخصصی فرهنگی ، هنری ، اجتماعی به صورت رایگان با هماهنگی و کسب مجوز از سازمان ج) برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی شهروندی و کارگاه های مرتبط با کاهش آسیب های اجتماعی به صورت رایگان تبصره۱): سایر فعالیت های مرتبط توسط سازمان ابلاغ خواهد شد.
شرایط اختصاصی افراد حقیقی : متشرع به دین مبین اسلام و پایبندی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران عدم سوء پیشینه و دارای حسن شهرت ، تخصص و سابقه مرتبط با کارکرد فضا متأهل و حداقل دارای ۲۵ سال سن ( دارا بودن کارت پایان خدمت برای آقایان) حداقل سکونت ۵ سال در شهر شاهین شهر و تداوم سکونت در طول مدت قرارداد حداقل دارای ۵ سال سابقه اجرایی و فرهنگی و مدیریت مرتبط ، حدقل مدرک دانشگاهی لیسانس عدم واگذاری مرکز دیگری از مراکز یارانه ای شهرداری به آن شخص دانش و توانایی مدیریت مالی جهت اداره مرکز واگذار شده با ارائه پرینت حساب بانکی(حداقل ۶ ماهه) تبصره ۱): در شرایط برابر اولویت با اشخاص حقوقی خواهد بود.
شرایط اختصاصی افراد حقوقی : دارای مجوز فعالیت از نهادهای ذی صلاح در امر صدور مجوز و نظارت بر بهره برداری تخصصی از فضاهای فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی ( نظیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اداره کل ورزش و جوانان ، آموزش و پرورش ، آموزش عالی، سازمان بهزیستی ، اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و …) اعضاء هیئت امنا و هیئت مدیره مجموعه متشرع به دین مبین اسلام و پایبند به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران. عدم سوء پیشینه اعضاء هیئت امنا و هیئت مدیره مجموعه و دارا بودن حسن شهرت و سابقه مرتبط با کارکرد فضا موضوع فعالیت مجموعه متناسب با موضوع فعالیت مرکز واگذار شده باشد.
محل استقرار مجموعه حقوقی در شهر شاهین شهر باشد. مجموعه حداقل ۵ سال سابقه فعالیت مستمر و مؤثر داشته باشد. اولویت در واگذاری فرهنگسراهای محله محور با مراکز فرهنگی محلی است. متقاضیان در زمره مراکز دولتی و وابسته به دولت و دارای ردیف اعتباری از محل اعتبار عمومی نباشد. داشتن توانایی مدیریت مالی جهت اداره مرکز واگذار شده با ارائه پرینت حساب بانکی(حداقل ۶ ماهه)
نحوه حمایت مالی سازمان: به منظور اداره مرکز ، درآمدهای حاصله از فعالیت ها و ارائه خدمات پس از پرداخت هزینه های کارشناسان و مربیان به طرف قرارداد تعلق می گیرد. پرداخت بخشی از هزینه های مربوط به قبوض خدماتی ( آب ، برق ، گاز با نظر سازمان) بر عهده سازمان می باشد.
شرایط عمومی فراخوان: برگه های مخدوش یا ناخوانا در فراخوان شرکت داده نمی شود. متقاضی با علم و آگاهی رضایت کامل و تکلیف به قبول و انجام کلیه شروط این فراخوان ذیل فرم را مهر و امضا نموده است. سازمان در رد و یا قبول هر یک و یا کلیه پیشنهادها مختار می باشد. شرکت کننده اقرار می نماید که در موقع شرکت در این فراخوان مشمول ممنوعیت های مقرر در اصل ۴۹ و ۱۴۱ قانون اساسی و قانون منع مداخله کارکنان دولت مصوب ۲۲/۱۰/۱۳۳۷ و سایر مقرراتی که چنین محدودیت هایی را معین می نماید ، نیست. شرکت کننده موظف به مهر و امضا تمام صفحات آگهی به نشانه اطلاع و قبول کلیه شرایط می باشد. شرکت کنندگان باید دارای مجوز لازم برای انجام امور مربوطه باشند. تبصره ۱): در شرایط برابر اولویت با شرکت کنندگان محله ای خواهد بود. مدارک مورد نیاز : فتوکپی مجوز فعالیت از نهادهای ذی صلاح( اشخاص حقوقی ) فتوکپی مدارک مثبت عضویت هیئت امنا و هیئت مدیره مجموعه حقوقی محل فعالیت فتوکپی سند مالکیت یا قرارداد اجاره محل سکونت ( حقیقی و حقوقی ) فتوکپی مدارک مثبت سوابق اجرایی فتوکپی مدارک دانشگاهی و تحصیلی مرتبط فتوکپی قراردادهای مرتبط با موضوع در سال های پیشین ارائه پرینت حساب بانکی حداقل ۶ ماهه ممهور به مهر بانکی
نحوه ارسال فرم فراخوان: برگه های مورد نیاز را در پاکت قرار داده و پاکت را لاک و مهر شده به دبیرخانه حراست سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر تحویل و رسید دریافت نمایند.
ارسال مطلب به دیگران :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *