اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

ثبت کسب و کار در سامانه راما ( راهنمای مشاغل و ادارات)

" سامانه راما " ( راهنمای مشاغل و ادارات ) چیست و چه کاربردی دارد؟

تا حالا پیش آمده که به شماره یا آدرس یکی از اداره‌های شهرستان محل زندگی یا یکی از بخش‌های داخلی این اداره‌ها نیاز فوری پیدا کرده باشید؟!!

یا این مورد اتفاق افتاده که بخواهید اطلاعات تماس و آدرس کسب و کارهای فعال در زمینه خاصی رو داشته باشید.

بسیاری از کسب و کارهای فعال در یک شهر نیز که توسعه و ماندگاری حرفه‌اشان برایشان مهم است تمایل دارند، اطلاعات و مشخصات حرفه خود را در یک بانک اطلاعاتی جامع، هدفمند و مختص منطقه و فعالیتشان در کنار سایر کسب و کارها ارائه کنند تا دسترسی همگان به آنها راحت تر انجام شود و همچنین با ارائه اطلاعات خود در بستر اینترنت ، در محیطی پر بازدید بهتر و بیشتر دیده شوند.

بله، برای اکثریت ساکنین یک شهر یا منطقه موارد فوق حتما یکبار پیش آمده و چه بهتر که ابزاری در دسترس ما باشه که بتونیم به واسطه آن هر جا و هر زمان به اطلاعاتی که گفتیم دسترسی داشته باشیم.

این موارد در سامانه راهنمای ادارات و مشاغل شهرستان شاهین شهر و میمه به نحو بسیار قابل قبولی، نیازسنجی، بسترسازی و ارائه شده است.

در حقیقت  سامانه جامع راهنمای ادارات و مشاغل شهرستان شاهین شهر و میمه ، یک سیستم متمرکز اینترنتی با قابلیت جستجوی طبقه‌بندی شده مشاغل و ادارات است که به ناچار در بسیاری موارد، نیاز به استفاده از آن برای هریک از شهروندان، جهت رفع نیازمندی‌ ایشان به اطلاعات ارتباطی با مشاغل یا ادارات الزام می‌یابد.

در این سامانه دسترسی به اطلاعات، نحوه خدمت رسانی، آدرس، و راه‌های تماس ادارات و کسب و کارهای موجود در شهرستان شاهین شهر و میمه بصورت آسان شده (در خصوص کسب و کارها  همراه با طبقه بندی شغلی و خصوص ادارات همراه با گروه بندی ادارای)برای کاربران تدارک گردیده است.

این سامانه پیرو درخواست‌های متعددی که برای دسترسی به موارد  توضیح داده شده از رسانه شاهین شهری صورت می‌گرفت ؛ به سفارش تیم تولید محتوای رسانه شاهین‌شهری با همکاری گروه داده پردازی تیم مهندسی ایده بهیتا به منظور رفاه حال بیشتر شهروندان شهرستان شاهین شهر و میمه که جمع کثیری از ایشان ، کاربران وب سایت و شبکه‌های مجازی رسانه شاهین شهری نیز هستند، تهیه گردیده است.

چرا ثبت اطلاعات کسب و کار  در " سامانه راما " ( راهنمای مشاغل و ادارات ) مفید است؟

در ابتدا بایست بیان گردد که در مورد هیچ کاری برای هیچ یک از ما، باید وجود ندارد. اما یکی از شروط سرعت بخشیدن به پیشرفت در هر کاری، استفاده به موقع از فرصت‌های پیش روست.

و کسانی که به توسعه گروه مخاطبان و پایدار شدن و ماندگار شدن نام کسب و کارشان فکر می‌کنند، به خوبی می‌دانند که ارائه اطلاعات حرفه و کسب و کارشاندر مجموعه های اطلاع رسانی عمومی در کنار سایر مشاغل و ادارات چه امتیاز ویژه ای در سریعتر و بیشتر شناخته شدن کسب و کار آنها ایجاد می‌کند.

این امر هنگامی اهمیت ویژه‌تری پیدا می کند که مجموعه اطلاع رسان مخاطب بیشتری داشته (مورد اعتماد اکثریت عموم باشد) و  اطلاعات مذکور، بر پایه شبکه‌های اینترنتی پایدار یا در سرور وب سایت های پر بازدید و برای جستجوگرهای پربازدید، بسترسازی شده باشد و همچنین هزینه زیادی ، برای صاحب کسب و کار متحمل ننماید.

پایگاه خبری و  رسانه اینترنتی شاهین شهری ، پربازدیدترین رسانه ثبت‌شده شهرستان شاهین شهر و میمه با آمار کمترین متوسط روزانه ۵۰ الی ۷۰ هزار بازدید در روز می‌باشد.

پیرو این توضیحات در نتیجه جستجوی عبارات کلیدی و منحصر به فرد مخصوص به شهرستان نظیر شاهین شهر، وب سایت شاهین شهر ، شاهین شهری و اخبار شاهین شهر و ….، رسانه و پایگاه خبری شاهین شهری در صفحه اول موتورهای جستجو، بخصوص موتور جستجوی گوگل فرخوانی می‌شود.

بنابراین با توجه به افزایش میزان استفاده شهروندان ایرانی از بستر اینترنت، حضور و معرفی کسب و کار شما در رسانه اینترنتی پربازدید شهرستان شاهین شهر و میمه، جایگاهی ویژه در معرفی بیشتر، توسعه و پیشرفت کسب و کار شما داشته و جهشی بزرگ در ماندگار شدن نام کسب و کارتان ایجاد خواهد کرد.

و با توجه به تمامی مواد ذکر شده ،  به شما کاربر عزیزتوصیه می‌کنیم که این فرصت استثانایی همراه با تخفیف ویژه را که تاپایان مهرماه  ۱۴۰۰ فراهم گردیده، برای ورود کسب و کارتان به مجموعه کسب و کارهای ثبت شده در پر بازدیدترین وب سایت شهرستان شاهین‌شهر و میمه را از دست ندهید.

درج آگهی در شبکه های مجازی با ثبت اطلاعات در وب سایت چه تفاوتی دارد؟

در حقیقت این دو مکمل هم در توسعه کسب و کار شما هستند
برای اطلاع رسانی‌
های لحظه‌ا‌ی و بروز شبکه های مجازی در کنار صفحات اول وب‌سایت‌ها گزینه ای مناسب هستند و اولویت بیشتری دارند.

ولی کاملا مشخص شده است که ارسال یک بار  آگهی در شبکه های مجازی ، برای پایدار شدن و شناخته شدن کسب و کار در میان کاربران شبکه‌های مجازی کافی نیست. زیرا بنابر توابع محاسباتی آنها، پس از گذر زمان مشخصی آگهی به مرور که رنگ کهنگی و قدیمی شدن پیدا می‌کند  از دسترس تعداد زیادی از کاربران خارج می شوند.

علاوه بر آن در شرایط فعلی ، تداوم سرویس دهی مناسب و پایدار شبکه‌های مجازی در کشور نیز با تردید همراه شده است که این امر کمی تامل در انتخاب محل آگهی جهت توسعه کسب کار ایجاد می نماید.

با درج اطلاعات کسب و کار در سامانه‌های اینترنتی نظیر رسانه و پایگاه خبری شاهین شهری، با گذر هر چه بیشتر زمان، کسب و کار شما در موتورهای جستجو بیشتر تثبیت شده و به مخاطبان بیشتری نمایش داده می شود. و این برخلاف درج اطلاعات در شبکه های مجازی است چرا که در شبکه های مجازی ، همواره با گذر زمان اطلاعات درج شده رنگ کهنگی یافته و کمتر به مخاطبان نشان داده می‌شود و برای استمرار مشاهده آگهی توسط مخاطبان این کار بایست تکرار شود که هزینه زیادی را در بردارد.

اما تنها با ثبت رایگان آگهی کسب و کار خود در بستر اینترنت هر روز که بگذرد،  بیشتر و بهتر در جستجوی مخاطبان یافت می‌شوید.

بنابراین ثبت کسب و کار در سامانه‌های اطلاع رسانی فعال بر بستر اینترنت مانند راهنمای مشاغل و ادارات در پربازدیدترین وب سایت شاهین شهر یک سرمایه‌گذاری رایگان با منفعتی فراوان است.

مزایای ثبت اطلاعات کسب و کار در " سامانه راما " ( راهنمای مشاغل و ادارات )

شما با ثبت فروشگاه و یا کسب و کار خود در این سامانه، دسترسی کاربران و مشتریان و متقاضیان جستجوگر محصولات و خدمت خود را به اطلاعات تماس با خود ، راحت تر می‌نمایید.

بواسطه ثبت نام در سامانه راما اطلاعات شما در دو محل ثبت و به دو شکل متفاوت عرضه می شود:

الف – ثبت در بانک طبقه بندی شده مشاغل ( دراینجا ببینید)

ب- در صفحه شخصی در وب سایت شاهین شهری برای معرفی اطلاعات کسب و کار شما به موتورهای جستجو و دسترسی کاربران عام از طریق جستجو در بستر اینترنت (نمونه را در این محل ببینید)

کاربران اینترنت نیز با استفاده از قابلیت جستجو فروشگاه در دسته بندی مخصوص نیاز خود بر اساس موضوع شغلی و مشاهده و بررسی اطلاعات و خدمات فروشگاه ، قدرت و توانایی بیشتری برای انتخاب کسب و کار شما پیدا خواهند نمود.

در سامانه راما دسترسی مستقیم کاربران به وب سایت، شبکه های مجازی و یا تلفن تماس کسب و کار شما ، فقط با یک کلیک بر روی موارد ذکر شده امکان پذیر می‌باشد و این امر موجب بیشتر دیده شدن کسب و کار شما برای موتورهای جستجوگر می شود.

علاوه بر آن با تغییر هرکدام از راه های ارتباطی شما نظیر شماره تماس ، یا تغییر مکان یا تغییر ساعات بازگشایی این امر به راحتی در محل مربوطه به اطلاع کاربران می رسد.

در سامانه راما ؛ کسب و کارها می‌توانند، دوره‌های تخفیف یا فروش ویژه و عرضه محصولات جدید را براحتی در بستر اینترنت به اطلاع مشتریان خود برسانند.

موارد ذکر شده تنها بخش کوچکی از مزایای قابل دستیابی از ثبت فروشگاه و یا کسب و کار خود در سامانه راما می‌باشد.

این سامانه با هدف رفاه بیشتر شهروندان و کسب و کارهای شهرستان شاهین شهر و میمه ، در وب سایت شاهین شهری که پر بازدیدترین وب سایت شهرستان است ، بارگذاری شده و با بصورت رایگان برای شهروندان و با هزینه بسیار ناچیزی برای کسب و کارها قابل دسترسی است.

اطلاعات لازم برای ثبت نام در " سامانه راما " ( راهنمای مشاغل و ادارات )

جهت ثبت نام به اطلاعات و موارد زیر نیاز دارید:

۱- نام فروشگاه و زمینه شغلی (الزامی)
۲- اطلاعات مدیر فروشگاه  (الزامی)
۳- آدرس و شماره‌های تماس فروشگاه (الزامی)
۴- اطلاعات شبکه‌های مجازی یا وب سایت فروشگاه (اختیاری)
۵- توضیحات تکمیلی خدمات و مشخصات فروشگاه (اختیاری)

در انتها پس از انتخاب زمانبندی درج اطلاعات کسب و کار شما در وب سایت، با داشتن اطلاعات کارت بانکی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی موجود در وب سایت و یا انتقال میان بانکی از طریق سیستم شتاب کارت به کارت با پرداخت هزینه اطلاعات شما در سیستم ثبت می شود و پس از بررسی کارشناسان رسانه شاهین شهری در سریع ترین زمان ممکن در سامانه راما (راهنمای جامع مشاغل و ادارات) شهرستان شاهین شهر و میمه درج می‌گردد.

ثبت نام برای کسب و کارهای شهرستان در " سامانه راما " ( راهنمای مشاغل و ادارات ) رایگان است.

پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه با هدف کمک به توسعه فعالیت تجاری کسب و کارهای شهرستان شاهین شهر و میمه به مدت سه ماه ثبت نام را در سامانه راما رایگان نموده است.

برای شروع می توانید اطلاعات خود را در این محل تکمیل و ارسال کنید تا بعد از بررسی کارشناسان، کسب و کار شما در سامانه راما (سیستم جامع راهنمای تلفن مشاغل و ادارات شهرستان شاهین شهر و میمه) قرار بگیرد.

ارسال مطلب به دیگران :