♨️ تیتر داغ | جهانی

اخبار مهم (ویژه) و اخبار داغ جهان را می توانید در این صفحه مشاهده نمایید | SHINNA | پایگاه خبری شاهین شهری

پیله‌ام در کرم‌های ابریشم شاهین‌شهر زیر ذره بین قضاوت در استان اصفهان

نمایش "پیله ام در کرم های ابریشم " به نویسندگی و کارگردانی هادی عسگری از شاهین شهر به 34 مین جشنواره استانی تئاتر اصفهان راه یافت.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری نمایش "پیله ام در کرم های ابریشم " به نویسندگی و کارگردانی هادی عسگری از شاهین شهر به سی و چهارمین جشنواره استانی تئاتر اصفهان راه یافت.

📄 شرح کامل »

پیامک هشدار زلزله همراه اول | ماجرا چه بود؟

پیامک هشدار زلزله همراه اول | ماجرا چه بود؟

همراه اول در پی ارسال اشتباه پیامک هشدار زلزله از مشترکین خود دلجویی می‌کند. در همین راستا یک روز مکالمه رایگان به‌عنوان هدیه برای مشترکین این اپراتور در نظر گرفته شده است. به گفته مدیر کل ارتباطات همراه اول، این هشدار فقط برای حدود 2 درصد از هموطنان ارسال شده است.

📄 شرح کامل »

تعمیر و عیب یابی بخاری بدون دودکش گازی برقی و نفتی برقی ژاپنی (کدهای خطا)

تعمیر و عیب یابی بخاری های بدن دوکش ژاپنی | کدهای خطای بخاری های ژاپنی

بخاری‌های ژاپنی بدون دودکش یکی از جدیدترین انواع سیستم های گرمایشی فن دار مورد استفاده در خانه و محل کار می‌باشند این بخاری ها هوشمند هستند و هر عیب و نقصی در کارکرد خود را بوسیله یک کد خطا به کاربر گزارش می دهند. 

📄 شرح کامل »

بخاری ژاپنی | راهنمای خرید و استفاده از بخاری‌های گازی برقی و نفتی برقی ژاپنی

بخاری های گازی برقی ژاپنی

بخاری‌های ژاپنی بدون دودکش یکی از جدیدترین انواع سیستم های گرمایشی مورد استفاده در فضای آپارتمان مسکونی، دفتر کار و سوله ها می‌باشند چرا که علاوه بر هوشمند بودن ، به دلیل مصرف بهینه سوخت و کیفیت قطعات و سیستم طراحی شده آنها، به فضای کمی جهت نصب در محیط نیز احتیاج داشته، ظاهری زیبا و نصب آسان دارند.

📄 شرح کامل »

فرماندار شاهین شهر به عنوان فرماندار برگزیده استان اصفهان در حوزه کتابخوانی انتخاب گردید

انتخالب فرماندار شاهین شهر به عنوان فرماندار برگزیده استان اصفهان در حوزه حمایت از کتابخوانی

مراسم تجلیل از برگزیدگان سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی از استان‌ اصفهان با حضور مسئولان استان و برگزیدگان حوزه کتابخوانی روز یکشنبه ۶ آذر در مجتمع فرهنگی استاد فرشچیان برگزار شد. دراین مراسم فرماندار شاهین شهر به عنوان فرماندار برگزیده استان اصفهان در حوزه حمایت از کتابخوانی انتخاب گردید.

📄 شرح کامل »

« علیرضا علیپور » سرپرست « اداره صمت شهرستان شاهین شهر و میمه » شد

« علیرضا علیپور » سرپرست « اداره صمت شهرستان شاهین شهر و میمه » شد

روز چهارشنبه ۲ آذر، در آئینی با حضور مسئولین شهرستان و استان طی حکمی از جانب ریاست اداره صنعت معدن و تجارت استان اصفهان ، علیرضا علیپور به ریاست این نهاد در شهرستان شاهین شهر و میمه منصوب گردید.

📄 شرح کامل »

افتتاح و بهره برداری از پل شهدا به مناسبت هفته فرهنگی شاهین شهر اصفهان

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور

پروژه تعریض پل شهدا در شاهین شهر اصفهان با حضور دکتر جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و مسئولان شهرستان در آیینی افتتاح شد و به بهره برداری رسد.

📄 شرح کامل »