به مناسبت دهه فجر برگزار شد؛
نمایشگاه نقاشی و خوشنویسی در نگارخانه آفتاب شاهین شهر

ارسال با:

همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر نمایشگاه نقاشی و خوشنویسی هنرمندان شاهین شهر ، با حضور مسئولین شهرستان افتتاح شد و تا پایان دهه فجر جهت بازدید عموم دایر است.

به گزارش شاهین شهری – پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه به نقل از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر نمایشگاه نقاشی و خوشنویسی هنرمندان شاهین شهر ، با حضور مسئولین شهرستان افتتاح شد .

این نمایشگاه با تعداد ۱۰۲ اثر در رشته نقاشی با تکنیک های رنگ و روغن ، اکرولیک ، پاستل ، مدادرنگ ، کنته و گواش و در خوشنویسی در رشته های نستعلیق ، شکسته و نسخ به نمایش در آمد .

فرامرز رادمنش ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و آغاز ایام الله دهه فجر هدف از برگزاری این نمایشگاه را بزرگداشت این ایام دانست و گفت : این نمایشگاه معرف ظرفیت های شایان تقدیر هنرمندان شهرستان است و به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار می گردد.

علاقمندان می توانند صبح ها از ساعت ۱۰ الی ۱۳ و بعداز ظهرها از ساعت ۱۴ لغایت ۱۹ جهت بازدید به نگارخانه آفتاب واقع در نگارستان شهرداری مراجعه نمایند.

به مناسبت دهه فجر - نمایشگاه نقاشی و خوشنویسی در نگارخانه آفتاب شاهین شهر

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۱۱/۱۳ – شاهین شهری ( پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه فرهنگ و هنر

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

سامانه هوشمند برخط توزین بار ( WIM ) واقع در محور اصفهان تهران و در محدوده پلیس راه شاهین شهر در ادامه افتتاحیه های گرامیداشت دهه فجر افتتاح و به بهره برداری رسید.

افتتاح سامانه هوشمند برخط توزین بار در محور شاهین شهر تهران

سامانه هوشمند برخط توزین بار ( WIM ) واقع در محور اصفهان تهران و در محدوده پلیس راه شاهین شهر در ادامه افتتاحیه های گرامیداشت دهه فجر افتتاح و به بهره برداری رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *