جشنواره فرهنگی ، ورزشی جوانان در شاهین شهر برگزار می شود

شهردار شاهین شهر از برگزاری جشنواره فرهنگی ، ورزشی جوانان شاهین شهری، ویژه ساکنین نواحی ۶ گانه شاهین شهر در ۱۴ رشته ورزشی و با حضور ۶۳۶ ورزشکار در بخش پسران و دختران خبر داد. این جشنواره از از ۱۴ اسفند ماه در اماکن ورزشی شاهین شهر آغاز و همزمان با جشن میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مراسم اختتامیه و اهدای جوایز مسابقات برگزار می گردد.در شاهین شهر جشنواره فرهنگی و ورزشی جوانان برگزار می شود

به گزارش شاهین شهری – پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه، سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر و رئیس ستاد برگزاری جشنواره فرهنگی ، ورزشی جوان گفت: همزمان با میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، جشنواره فرهنگی – ورزشی جوانان شاهین شهری ویژه ساکنین نواحی ۶ گانه شاهین شهر در ۱۴ رشته ورزشی و با حضور ۶۳۶ ورزشکار در بخش پسران و دختران برگزار خواهد شد.
وی در ادامه افزود: این جشنواره با مدیریت شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر و به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و همکاری اداره ورزش و جوانان و هیأتهای ورزشی برای ۲ رده سنی ۱۵ تا ۲۰ سال و۲۰ تا ۲۵ سال در رشته های ورزشی فوتسال، دو و میدانی، شطرنج، تنیس رو میز، چوب کشی، طناب کشی، دارت، طناب زنی، هفت سنگ مهارتی در بخش پسران و رشته های ورزشی داژبال، والیبال ۴ نفره، طناب زنی، تنیس رو میز، طناب کشی در بخش دختران برگزار می گردد.
شهردار شاهین شهر و رئیس ستاد برگزاری جشنواره خاطر نشان نمود: مسابقات از ۱۴ اسفند ماه در اماکن ورزشی نواحی ۶ گانه شاهین شهر طبق جدول زمانبندی برگزار و ان شاء الله همزمان با جشن میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مراسم اختتامیه و اهدای جوایز مسابقات برگزار می گردد.

وی همچنین افزود: جوانان علاقمند به حضور در مسابقات می توانند از تاریخ ۴ لغایت ۱۲ اسفند ماه با مراجعه به دفاتر مجموعه های ورزشی تختی، پوریای ولی، انقلاب، گلدیس، مسکن مهر و حاجی آباد در رشته های ورزشی با رعایت رده سنی اعلام شده و به شرط سکونت در محله مورد نظر ثبت نام نمایند.
رئیس ستاد برگزاری جشنواره فرهنگی،ورزشی جوان در خاتمه ارتقای سلامت و نشاط اجتماعی،حفظ ارزشهای اسلامی ایرانی ،حفظ کرامت انسانی و حقوق شهروندی با گسترش زمینه مشارکت شهروندان، عدالت و توسعه خدمات نواحی ۶ گانه شهری، استفاده از ظرفیت های شهروندان نواحی به همراه مسوولیت پذیری جوانان و شهروندان، ایجاد سازکار برای تقویت و تعامل بین دستگاهی در امور اجتماعی و فرهنگی، هویت بخشی و توجه ویژه به قشر جوان ، درک صحیح از محله محوری درشاهین شهر ، ارتقای تعاملات اجتماعی تاثیر بخش ، آگاهی بخشی عمومی از وضعیت ماموریت شهرداری در برنامه هویت بخشی نواحی و محلات و تعلق خاطر فضایی برای نسل جوان را از اهداف چنین جشنواره هایی برشمرد.

 

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۱۲/۰۳
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

جهت تسریع در تعمیر خط لوله آب شهرستان شاهین شهر از حداکثر ظرفیت استان اصفهان، استفاده شود

پیرو اطلاعیه قطع آب شهرهای شاهین‌شهر ، گزبرخوار و گرگاب، فرماندار این شهرستان در راستای تسریع عملیات تعمیر و رفع مشکل آبرسانی به مدیریت آبفای شهرستان با بهره‌گیری از تمام ظرفیت شهرستان شاهین‌شهر و استان اصفهان در این خصوص تاکید نمود.

دیدگاهتان را بنویسید