توبیخ دو فروشگاه میوه فروشی و خشکبار به علت گرانفروشی و عدم درج قیمت در شاهین شهر

دو واحد صنفی میوه فروشی و خشکبار در شاهین شهر به علت تخلف گرانفروشی و عدم درج قیمت جهت پیگیری مراحل قانونی به اداره تعزیرات شهرستان معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA از جهاد کشاورزی شهرستان شاهین شهر و میمه ،  پیرو گزارشات واصله شکایات مردمی در سامانه ۱۲۴ در ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ پس مراجعه بازرسین بسیج اصناف شهرستان، دو واحد صنفی میوه فروشی و خشکبار در شاهین شهر به علت تخلف گرانفروشی و عدم درج قیمت جهت پیگیری مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان شاهین شهر و میمه معرفی شدند.

توبیخ دو فروشگاه میوه فروشی و خشکبار به علت گرانفروشی و عدم درج قیمت در شاهین شهر

پیرو گزارشات واصله شکایات مردمی از واحدهای صنفی که تخلف آنها درسامانه ۱۲۴ ثبت گردیده بود، در بازرسی روز پنج شنبه  ۱۳ مرداد ماه ۱۴۰۱ ، بازرسین بسیج اصناف به واحدهای مذکور مراجعه و علاوه بر رصد و کنترل قیمتها، تذکرات قانونی در خصوص دستورالعملهای بهداشتی نیز ابلاغ کردند و همچنین دو واحد صنفی با رسته شغلی میوه فروشی و خشکبار ( خرده فروشی برنج ) به علل تخلف گرانفروشی و همچنین عدم درج قیمت بر روی کالا، جهت سیر مراحل قانونی و رسیدگی و صدور حکم قضایی متناسب به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی گردیدند.

پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA
کارگروه حوادث و انتظامی
۱۴۰۱/۰۵/۱۳

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید