گذراندن دوره های آموزشی فشرده در راستای دانش افزایی دینی و شهروندی جهت مربیان و آموزگاران ضروری است

گل جهان شکر زاده ضروری است مربیان مراکز آموزشی دوره های آموزشی فشرده در راستای دانش افزایی دینی و شهروندی را بگذرانند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری به نقل از شورای اسلامی شاهین شهر، رئیس کمیسیون بانوان در ششمین دوره شورا ضمن مهم شمردن  رسالت مربیان و آموزگاران تاکید کرد که مربیان مراکز آموزشی ضروری است که دوره آموزشی فشرده در راستای دانش افزایی دینی و شهروندی را بگذرانند.

گل جهان شکرزاده

گل جهان شکر زاده عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر با بیان اینکه در سنوات اخیر خروجی پیش دبستانی ها و مراکز آموزشی برای نونهالان و نوآموزان متناسب نبوده گفت: کودکان روزانه در حال حرکت به سمت تکاملند و ضروری است مربیان مراکز آموزشی که با این قشر خام و نواندیش در ارتباطند دوره های آموزشی فشرده در راستای دانش افزایی دینی و شهروندی را بگذرانند. وی دانش، انگیزه و اراده را برای آموزش، ضروری برشمرد و افزود: پرورش نونهالان و نوآموزان که آینده سازان کشورند رسالتی عظیم بر عهده مربیان و آموزگاران است.

لازم بذکر است؛ دوره دانش افزایی دینی و شهروندی باهمکاری دفتر امام جمعه، اداره آموزش و پرورش، شورای اسلامی، شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) باحضور مدرسان و کارشناسان مجرب از ۲۳ تا ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ در سالن بهار نگارستان برگزار می شود و خانم شکرزاده مسوولیت کمیته ساماندهی مراکز پیش دبستانی و مهدکودک (ذیل شورای فرهنگ عمومی شهرستان) را عهده دار است.

پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA
کارگروه آموزش و فناوری
۱۴۰۱/۰۵/۲۶

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

افت فشار ناشی از تعمیرات خط اصلی آبرسانی کمتر از ۱۰ درصد مشترکان شهرستان شاهین شهر را متاثر کرد

فرماندار شهرستان شاهین شهر از افت فشار آب در تعداد بسیار کمی از مشترکان شهرهای شاهین شهر، گز و برخوار و گرگاب در مدت عملیات تعمیر خط لوله آبرسانی شاهین شهر تا عصر روز دوشنبه 23 آبان 1401 و رفع مشکل کاهش فشار آب تا ساعاتی دیگر خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید