بهره برداری از ساختمان جدید شبکه بهداشت شاهین شهر و میمه

ساختمان جدید ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه با نظارت وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | شینا SHINNA  روز شنبه پنجم شهریورماه ۱۴۰۱ در سومین روز هفته دولت ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه همراه با برقراری ارتباط بصورت ویدئو کنفرانس با آیت الله رئیسی | ریاست جمهوری دولت سیزدهم و بهرام عین اللهی | وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به بهره‌برداری رسید.

بهره برداری از ساختمان جدید شبکه بهداشت شاهین شهر | SHINNA

دکتر شاهین شیرانی | رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مراسم گشایش ستاد شبکه بهداشت و درمان شاهین شهر و میمه گفت: همزمان با بهره‌برداری از ۲۴۵ پروژه بهداشتی و درمانی در کشور به مناسبت هفته دولت، ساختمان جدید ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه نیز افتتاح شد.

دکتر شاهین شیرانی افزود: این ساختمان با اعتباری بالغ بر ۳۳۰ میلیارد از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و با همیاری خیران شهرستان در عرصه ای به مساحت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع و با زیربنای ۲ هزار و ۷۰۰ مترمربع در چهار طبقه، احداث گردیده است و در حال حاضر تجهیز و آماده بهره‌برداری شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به اینکه، عملیات احداث این پروژه در سال ۱۳۷۴ کلنگ زنی شده و تا سال ۱۳۹۵، تنها کمتر از ۳۰ درصد پیشرفت داشت افزود:

از سال ۱۳۹۵ تا سال ۱۴۰۰ از محل اعتبارات طرح تحول سلامت، پیشرفت پروژه مزبور به حدود ۷۰ درصد رسید و طی یک سال و نیم گذشته نیز تکمیل و تجهیز شد و امروز به بهره‌برداری رسید.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت هفته فرهنگی شاهین‌شهر، سینما نیم‌بها و بازدید از موزه رایگان است.

به مناسبت هفته فرهنگی شاهین‌شهر، سینما نیم بها و بازدید از موزه رایگان است.

به مناسبت هفته فرهنگی شاهین‌شهر سینمای‌های شاهین شهر نیم‌بها و بازدید از موزه مردم‌شناسی شاهین شهر رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید