تمامی دستگاه‌های اجرایی ملزم به همکاری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان را ملزم به همکاری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه دانست.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA به نقل از فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه ، سید محمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان در ادامه پیگیری های مرتبط با کمبود فضا و ملزومات ادارات شهرستان و همچنین رفع نیازمندیهای این حوزه، از ساختمان جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه بازدید نمود.

فرماندار نقش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را در ساماندهی، مدیریت و هماهنگی برگزاری مراسم ملی ، مذهبی و رسمی کشور بسیار مهم عنوان نمود.

وی افزود : این شورا وظیفه دارد با برنامه ریزی دقیق و مناسب جهت تعظیم شعائر ، برگزاری مراسمات در ایام‌ ملی و مذهبی، توجه به ارزشها و ترویج فرهنگ انقلابی و افزایش انگیزه مشارکت در بین همه اقشار خصوصا نسل جوان جامعه در برگزاری مراسم و زنده نگاه داشتن و نکوداشت مناسبتهای ملی و مذهبی اقدام نماید.

کاظمی طبا با تاکید بر وظایف مهم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد : همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان ملزم به همکاری با این شورا خواهند بود.

پایگاه خبری شاهین شهری | شین‌نا SHINNA

کارگروه اخبار مذهبی | ۱۴۰۱/۰۶/۱۵

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

پایگاه خبری شاهین شهری جهت تکمیل کادر اداری و ژورنالیست خود از میان علاقه مندان به خبرنگاری، بازاریاب تبلیغات، طراحی و گرافیک خبری، تامین مدیریت و محتوی در فضای مجازی دعوت به همکاری می‌نماید.

دعوت به همکاری در پایگاه خبری رسمی

پایگاه رسمی و مستقل خبری شاهین شهری در راستای تکمیل کادر ژورنالیست خود از میان علاقه مندان به حرفه های خبرنگاری، بازاریاب تبلیغات، طراحی و گرافیک خبری و تامین محتوی و مدیریت شبکه مجازی ، دعوت به همکاری می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.