فرماندار شاهین شهر :
تمامی دستگاه‌های اجرایی ملزم به همکاری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند

ارسال با:

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان را ملزم به همکاری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه دانست.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA به نقل از فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه ، سید محمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان در ادامه پیگیری های مرتبط با کمبود فضا و ملزومات ادارات شهرستان و همچنین رفع نیازمندیهای این حوزه، از ساختمان جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه بازدید نمود.

فرماندار نقش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را در ساماندهی، مدیریت و هماهنگی برگزاری مراسم ملی ، مذهبی و رسمی کشور بسیار مهم عنوان نمود.

وی افزود : این شورا وظیفه دارد با برنامه ریزی دقیق و مناسب جهت تعظیم شعائر ، برگزاری مراسمات در ایام‌ ملی و مذهبی، توجه به ارزشها و ترویج فرهنگ انقلابی و افزایش انگیزه مشارکت در بین همه اقشار خصوصا نسل جوان جامعه در برگزاری مراسم و زنده نگاه داشتن و نکوداشت مناسبتهای ملی و مذهبی اقدام نماید.

کاظمی طبا با تاکید بر وظایف مهم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد : همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان ملزم به همکاری با این شورا خواهند بود.

پایگاه خبری شاهین شهری | شین‌نا SHINNA

کارگروه اخبار مذهبی | ۱۴۰۱/۰۶/۱۵

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

حضور بی نظیر مردم شاهین شهر در راهپیمایی 22 بهمن 1401 | +گزارش تصویری

حضور بی نظیر مردم شاهین شهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ | +گزارش تصویری

شاهین شهری ها، یوم الله 22 بهمن سال 1401 با حضور پرشور در راهپیمایی نمادین گرامی داشت این روز، بر عشق به میهن شان مهر تایید دیگری نهادند و انزجار و نفرت خود را از دخالت و تصمیم گیری کشورهای دیگر، خصوصا استعمارگران سلطه جو، در سرنوشت کشورشان به جهانیان اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *