اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

فرماندار شاهین شهر :
تمامی دستگاه‌های اجرایی ملزم به همکاری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان را ملزم به همکاری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه دانست.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA به نقل از فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه ، سید محمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان در ادامه پیگیری های مرتبط با کمبود فضا و ملزومات ادارات شهرستان و همچنین رفع نیازمندیهای این حوزه، از ساختمان جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه بازدید نمود.

فرماندار نقش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را در ساماندهی، مدیریت و هماهنگی برگزاری مراسم ملی ، مذهبی و رسمی کشور بسیار مهم عنوان نمود.

وی افزود : این شورا وظیفه دارد با برنامه ریزی دقیق و مناسب جهت تعظیم شعائر ، برگزاری مراسمات در ایام‌ ملی و مذهبی، توجه به ارزشها و ترویج فرهنگ انقلابی و افزایش انگیزه مشارکت در بین همه اقشار خصوصا نسل جوان جامعه در برگزاری مراسم و زنده نگاه داشتن و نکوداشت مناسبتهای ملی و مذهبی اقدام نماید.

کاظمی طبا با تاکید بر وظایف مهم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد : همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان ملزم به همکاری با این شورا خواهند بود.

پایگاه خبری شاهین شهری | شین‌نا SHINNA

کارگروه اخبار مذهبی | ۱۴۰۱/۰۶/۱۵

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

برگزاری مسابقات مادر دختری به مناسبت روز دختر در شاهین شهر

به گزارش شینا SHINNA |پایگاه خبری شاهین شهر ، روز 1شنبه 23 اردیبهشت 1403 به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شاهین شهر و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه و با حضور نمایندگان بانوان از این دو نهاد، همایش مادر دختری در باغ بانوان شاهین شهر برگزار شد. در این همایش مادران و دختران در مسابقات ایستگاهی به رقابت پرداختند و همچنین ورزشکاران هیات‌های ووشو و تیر و کمان برنامه‌های متنوعی را اجرا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *