ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر
دستگیری سارق حرفه‌ای دوچرخه و ۵ مال خر توسط پلیس شاهین شهر

دستگیری سارق حرفه‌ای دوچرخه در شاهین شهر ، ۵ مال خر را به چنگ قانون انداخت

ارسال با:

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از دستگیری سارق حرفه ای دوچرخه به همراه ۵ خریدار اموال مسروقه ، در عملیات‌های ویژه کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان خبرداد.دستگیری سارق حرفه‌ای دوچرخه و ۵ مال خر توسط پلیس شاهین شهر

سرهنگ علی صادقی در این خصوص اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت دوچرخه در شاهین شهر و شهرهای اطراف، بررسی موضوع جهت دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر، افزود : کاراگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی و جمع آوری سرنخ‌های موجود در صحنه‌های سرقت ، عامل این سرقت‌ها را شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.
سرهنگ صادقی تصریح کرد : متهم که در مواجهه با مدارک پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت، در تحقیقات تکمیلی به ۳۰ فقره سرقت دوچرخه در شاهین شهر و شهرهای اطراف اعتراف کرد.
این مقام انتظامی با اشاره به شناسایی و دستگیری ۵ خریدار اموال مسروقه سارق طی چند عملیات منسجم گفت: در بازرسی از مخفیگاه‌های متهمان، تاکنون ۱۵ دستگاه از دوچرخه‌های سرقت شده از شهروندان کشف شده است.
بالاترین مقام انتظامی شهرستان با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شده‌اند، خاطرنشان کرد : امنیت مردم خط قرمز پلیس بوده و کارکنان انتظامی شهرستان با قاطعیت در مقابل سارقان و کسانی که قصد تعرض و دست درازی به اموال مردم را دارند خواهند ایستاد .
وی از شهروندان خواست ضمن رعایت توصیه های پلیسی و توجه بیشتر به مراقبت از اموال خود در صورت مشاهده موارد مشکوک در سطح محلات با تماس با شماره ۱۱۰ ، موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

پایگاه خبری شاهین‌شهری | شینا SHINNA

کارگروه انتظامی | ۱۴۰۱/۰۶/۲۷

 

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

عامل خاموشی معابر شاهین شهر دستگیر شد

عامل خاموشی معابر شاهین شهر دستگیر شد

دستگیری سارق کابل‌های برق و عامل خاموشی معابر گلدیس شاهین شهر | فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری سارقی که اقدام به سرقت کابل های برق چراغ های روشنایی، در معابر سطح شاهین شهر می‌کرد، خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *