آغاز هفته فرهنگی شاهین‌شهر با پخش مستقیم دعای ندبه از مصلی شاهین شهر در شبکه یک سیما

ارسال با:

شهردار شاهین شهر از آغاز هفته فرهنگی شاهین شهر با پخش مستقیم دعای ندبه از مصلی نماز جمعه شاهین شهر در شبکه یک سیما خبر داد.

آغاز هفته فرهنگی شاهین‌شهر با پخش مستقیم دعای ندبه از مصلی شاهین شهر در شبکه یک سیما

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری | شین نا SHINNA سعید ابریشمی راد | شهردار شاهین شهر از در نشست خبری با اصحاب رسانه از شروع هفته فرهنگی شاهین شهر با دعای ندبه در مصلی نماز جمعه شهر خبر و پخش مستقیم آن از شبکه یک سیما خبر داد.

بهرام عمویی | ریاست شورای شهر نیز با بیان اینکه برگزاری دعای ندبه و پخش سراسری از شبکه یک سیما حاصل پیگیری دوساله است، اظهار کرد: دعای ندبه و پخش زنده آن با همکاری هیأت رزمندگان اسلام شهرستان، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری، ستاد نماز جمعه و فرمانداری شاهین شهر و میمه برگزار خواهد شد.

وی افزود: هزینه‌های این برنامه به صورت مشارکتی توسط سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شاهین شهر و خیران هیأت های مذهبی تامین می شود.

عمویی با بیان اینکه شاهین شهر دارای موقعیت فرهنگی اجتماعی خاصی در ایثار، معنویت و ارزش‌های انقلاب اسلامی است، ادامه داد: هفتصد خانواده شهید دفاع مقدس، دو هزار فعال فرهنگی و بیش از سه هزار خانواده رزمنده، بسیجی، سپاهی، نظامی و انتظامی در این شهر ساکن و شاغل هستند.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر ، پخش زنده سراسری دعای ندبه در شاهین شهر را فرصتی مغتنم برای معرفی این شهر در کشور دانست.

ریاست شورای اسلامی شاهین شهر، خاطرنشان کرد: اجرای این برنامه علاوه بر انتشار سیما و منظری معنوی از فرهنگ ایثار و شهادت این شهر در سطح کشور ، جلوه‌‌گر حضور و آمادگی معنوی شهروندان این شهر نیز می‌باشد.

شایان ذکر است این مراسم معنوی با سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم حسینی اراکی و مداحی حاج رضا نبوی همراه خواهد بود و شهروندان جهت حضور در آن می‌توانند ساعت ۵:۳۰ صبح جمعه ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ در محل مصلی نماز جمعه شاهین شهر حضور بهم رسانند.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

افتتاح گذرگاه ویژه یادمان شهدای گمنام در شاهین شهر اصفهان

افتتاح گذرگاه ویژه یادمان شهدای گمنام در شاهین شهر اصفهان

پروژه احداث گذرگاه ویژه یادامن شهدای گمنام در فاز یک بوستان انقلاب شاهین شهر  در هفتمین روز هفته فرهنگی شاهین شهر، با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و جمعی از مسئولان شهرستان افتتاح گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *