افتتاح گذرگاه ویژه یادمان شهدای گمنام در شاهین شهر اصفهان

ارسال با:

پروژه احداث گذرگاه ویژه یادامن شهدای گمنام در فاز یک بوستان انقلاب شاهین شهر  در هفتمین روز هفته فرهنگی شاهین شهر، با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و جمعی از مسئولان شهرستان افتتاح گردید.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری عصر ۵ شنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ با حضور دکتر جمالی نژاد | معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و با همراهی حاجی دلیگانی | نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، کاظمی طبا | فرماندار شهرستان ، حجت الاسلام و المسلمین هاشمی | امام جمعه شاهین شهر ، ابریشمی راد | شهردار و اعضای شورای اسلامی و جمعی از خانواده معظم شهدا ، آیین افتتاح گذرگاه یادمان شهدای گمنام در فاز یک بوستان انقلاب شاهین شهر، با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال و در عرصه ۳۵۰۰ متر مربع با ۲۲ عد پایه روشنایی افتتاح گردید.

مسئولان حاضر در افتتاحیه گذرگاه یادمان شهدای گمنام بوستان انقلاب شاهین شهر، در آغاز این مراسم همچنین با حضور بر مزار شهدای گمنام، ضمن قرائت فاتحه، نسبت به مقام والای شهدای جنگ تحمیلی هشت ساله  ادای احترام نمودند.

همچنین بخوانید:

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

۶۶ هزار متر مربع افزایش فضای‌سبز شاهین‌شهر اصفهان

در حضور معاون وزیر کشور به بهره‌برداری رسید
۶۶ هزار متر مربع افزایش فضای‌سبز شاهین‌شهر اصفهان

فاز دوم پارک (بوستان) حافظ شمالی با ۶۶۰۰۰ مترمربع فضای‌سبز با حضور معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور و مسئولان شهرستان افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *