فرماندار شاهین شهر به عنوان فرماندار برگزیده استان اصفهان در حوزه کتابخوانی انتخاب گردید

ارسال با:

مراسم تجلیل از برگزیدگان سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی از استان‌ اصفهان با حضور مسئولان استان و برگزیدگان حوزه کتابخوانی روز یکشنبه ۶ آذر در مجتمع فرهنگی استاد فرشچیان برگزار شد. دراین مراسم فرماندار شاهین شهر به عنوان فرماندار برگزیده استان اصفهان در حوزه حمایت از کتابخوانی انتخاب گردید.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، مراسم تجلیل از برگزیدگان سی امین دوره هفته کتاب ایران از استان‌ اصفهان ، با حضور حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی | مدیر کل اداره کتابخانه های عمومی استان اصفهان، مسعود مهدویان فر | مدیرکل امور اجتماعی وفرهنگی استانداری اصفهان ، جمعی از فرمانداران استان اصفهان من جمله فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، روسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان ها، فعالان و برگزیدگان حوزه کتابخوانی روز یکشنبه ۶ آذر در مجتمع فرهنگی استاد فرشچیان برگزار شد.

انتخالب فرماندار شاهین شهر به عنوان فرماندار برگزیده استان اصفهان در حوزه حمایت از کتابخوانی

شایان ذکر است در بخشی از این مراسم از سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه به عنوان حامی حوزه کتاب و کتاب خوانی و فرماندار برگزیده استان در حمایت از کتابخانه های عمومی، برگزاری جلسات منظم انجمن کتاب خانه های عمومی ،پیگیری در خصوص ارتقاء امکانات کتابخانه ای و همراهی با اداره کتابخانه های عمومی در برگزاری همایش ها با لوح تقدیری از طرف استاندار اصفهان تجلیل بعمل آورده شد.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده | شاهین شهری 1

سرپرست فرمانداری شاهین شهر و میمه

دانش آموزان بازمانده از تحصیل شناسایی شوند

کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده به ریاست سرپرست فرمانداری، با حضور اعضا و در خصوص موضوعات مرتبط با ارتقا شاخص‌های سلامت کودکان زیر ۵ سال و وضعیت دانش آموزان بازمانده از تحصیل در مناطق کم برخوردار در محل فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه، برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *