اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

تئاتر خوزستان با داوری هنرمند شاهین شهری برگزار خواهد شد.

مریم سادات معلایی از هنرمندان توانمند حوزهء تئاتر شهرستان شاهین شهر و میمه داور سی و چهارمین دوره جشنواره تئاتر استان خوزستان شد.

مریم سادات معلایی از هنرمندان توانمند حوزهء تئاتر شهرستان شاهین شهر و میمه داور سی و چهارمین دوره جشنواره تئاتر استان خوزستان شد.

 به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، مریم سادات معلایی | مدیر فرهنگسرای هنر شاهین شهر بله عنوان داور سی و چهارمین دوره جشنواره تئاتر استان خوزستان یادمان هنرمند فقید سعید بهروزی انتخاب شد.

دکتر مریم سادات معلایی دارای مدرک دکترای تئاتر و مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم مهر و ماه می‌باشد و تا کنون در برخی جشنواره های تئاتر شهرستانی و استانی به عنوان داور ایفای نقش نموده است

وی تا کنون همایش های بسیاری را در حوزه های مختلف فرهنگی هنری بویژه تئاتر شهرستان برگزار کرده است و هم اکنون به عنوان عضو هیئت داوران سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان خوزستان در کنار محسن سلیمانی فارسانی و فرهاد ارشاد از دیگر داوران این جشنواره به گزینش آثار منتخب این جشنواره خواهد پرداخت .

شایان ذکر است که سی و چهارمین جشنواره تئاتر خوزستان از ۱۱ تا ۱۴ آذرماه ۱۴۰۱ به مدت چهار روز به صورت غیرمتمرکز در شهرستان‌های اهواز، شوشتر، بهبهان، شوش، ماهشهر، بندرامام و باغملک به شکل فاخر و پویا با حضور حداکثری گروه های نمایشی برگزار می‌شود و آئین اختتامیه جشنواره روز سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ در تالار آفتاب اهواز برگزار خواهد شد.

از مجموع ۴۱ نمایش ثبت شده در سامانه طبق فراخوان اعلام شده، ۲۵ نمایش موفق شدند آثار خود را برای بازبینی حضوری از ۲۴ تا ۲۹ آبان ارائه دهند. تنوع موضوعی و شیوه اجرایی نمایش ها از شاخصه های مهم آثار نمایشی این دوره از جشنواره است که از این تعداد بین ۱۰ تا ۱۲ اثر از هشت شهرستان استان از سوی هیئت انتخاب، پذیرفته گردیدند و توسط داوران یاد شده داوری خواهند شد.

 

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

با امضای تفاهم نامهای میان شهرداری  شاهین شهر و اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مقدمات برگزاری چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی صاحبدلان در شاهین شهر کلید خورد

مقدمات برگزاری جشنواره تئاتر «صاحبدلان» در شاهین شهر انجام شد

◼ به گزارش پایگاه خبری شاهین شهر | SHINNA با تائید کاظم نظری | مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از کیفیت سالن های اجرا در شاهین شهر و عقد تفاهم نامه ای میان وی و سعید ابریشمی راد | شهردار شهر شاهین شهر به نمایندگی از شاهین شهر، مقدمات برگزاری چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر صاحبدلان در شاهین شهر انجام شد. ◼ جشنواره بین‌المللی صاحبدلان یک جشنواره هنری مذهبی با محوریت مضامینی همچون  تعزیه خوانی ، منقبت خوانی یا علی خوانی است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *