پیست موتور سوارای شاهین شهر اصفهان بهسازی می‌شود

ارسال با:

پیست موتورسواری شاهین شهر اصفهان که یکی از برترین پیست های استاندارد موتورسواری ایران است، توسط شهرداری شاهین شهر بهسازی می شود.

پیست موتورسواری شاهین شهر اصفهان که یکی از برترین پیست های استاندارد موتورسواری ایران است، توسط شهرداری شاهین شهر بهسازی می شود.به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ؛ شهرداری شاهین شهر در راستای ایجاد روحیه شاد و مفرح بین جوانان علاقه مند، اقدام به بهسازی پیست موتورسواری این شهر نموده است.

پیست موتورسواری شاهین شهر طولی معادل ۱۶۰۰ متر و گنجایشی برابر با ۱۵۰۰ نفر ایستاده دارد و از آن به‌عنوان دومین پیست موتورسواری استاندارد در کشور بعد از تهران و یکی از جاهای دیدنی شاهین شهر یاد می‌کنند.

این پیست ورزشی در حاشیه بوستان انقلاب معروف به پارک بانک استان قرار دارد.

همچنین بخوانید:

بهسازی زمین چمن ورزشگاه ملت شاهین شهر شروع شد

جشنواره فرهنگی ، ورزشی جوانان در شاهین شهر برگزار می شود

اختتامیه نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی جوان در شاهین شهر

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

حضور بی نظیر مردم شاهین شهر در راهپیمایی 22 بهمن 1401 | +گزارش تصویری

حضور بی نظیر مردم شاهین شهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ | +گزارش تصویری

شاهین شهری ها، یوم الله 22 بهمن سال 1401 با حضور پرشور در راهپیمایی نمادین گرامی داشت این روز، بر عشق به میهن شان مهر تایید دیگری نهادند و انزجار و نفرت خود را از دخالت و تصمیم گیری کشورهای دیگر، خصوصا استعمارگران سلطه جو، در سرنوشت کشورشان به جهانیان اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *