اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

بازاریاب جعلی بیمه دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان”شاهین شهر و میمه” از دستگیری زنی که با جعل عنوان کارمند بیمه، ازیک شهروند و ۶ نفر از اعضای خانواده وی کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین‌شهری بیان داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان از زنی که با وعده‌های دروغین، مبلغ ۱۵ میلیارد ریال از وی و ۶ نفر از اعضای خانواده‌ وی کلاهبرداری کرده بود، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهیِ فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر قرار گرفت.

بازاریاب کلاهبردار بیمه در شاهین شهر اصفهان دستگیر شدوی افزود : در بررسی کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد این زن به واسطه سابقه همکاری کوتاه مدت خود در زمینه بازاریابی با یکی از شرکت های بیمه، به دروغ خود را کارمند اداره بیمه معرفی و با وعده های توخالی از قبیل بازنشستگی پیش از موعد با بیمه عمر و غیره از شاکی پرونده و ۶ نفر از اعضای خانواده اش مبلغ ۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و سپس با خاموش کردن گوشی تلفن همراه و تغییر آدرس محل سکونتش، خود را از دسترس خارج کرده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه تصریح کرد: در نهایت کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات هوشمندانه پلیسی و سرنخ‌های به دست آمده مخفیگاه این فرد را در یکی از محلات شهرستان شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به این که متهمه پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد از شهروندان خواست هرگز فریب افراد شیادی که با جعل عنوان و سوء استفاده از سوابق کاری خود و با وعده های دروغین و غیر قانونی قصد کلاهبرداری و دریافت مبالغ هنگفت از شما را دارند نخورده و در صورت برخورد با این گونه افراد سریعاً موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

شناسایی پاتوق و دستگیری سارقین شهر گز در عملیات ضربتی پلیس شهرستان شاهین شهر و میمه

شناسایی پاتوق و دستگیری سارقین شهر گز در عملیات ضربتی پلیس شهرستان شاهین شهر و میمه

🔶 به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ؛ «سرهنگ حجت فرهادی» | جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت ، اموال موجود در باغ ویلاهای حومه شهر گز و اموال معابر عمومی و منازل در حال ساخت این شهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۳ شهر گز قرار گرفت. 🔶 با شناسایی باغ محل تجمع سارقان و معتادان ولگرد را که در حومه این شهر در هماهنگی با دادستان محترم شاهین شهر ، در پی یک عملیات ضربتی پلیس با ورود به این پاتوق ۴ نفر سارق معتاد و ولگرد را دستگیر کردند. 🔶 در بازرسی از این پاتوق ها علاوه بر کشف مقادیری مواد افیونی ، تعداد زیادی اموال مسروقه نیز که سارقان از اماکن خصوصی شهر گز سرقت کرده بودند، کشف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *