سارق ۸۰۰ میلیونی اموال کشاورزان در شهرستان شاهین شهر دستگیر شدند

ارسال با:

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری سارق اموال باغداران و کشاورزان شهرهای گز و گرگاب در شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ | فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه ، در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت اموال باغداران و کشاورزان در شهرهای گز و گرگاب رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

سارق باغات و مزارع کشاورزی
 | سرقت تجهیزات کشاورزی | سارق مزارع و باغات شهرهای گز و گرگاب شهرستان شاهین شهر اصفهان

وی افزود: در این رابطه ماموران انتظامی شهرستان با جمع‌آوری سرنخ‌های موجود سارقی حرفه ای را در یکی از محلات شهر گرگاب شناسایی و او را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه تصریح کرد: این سارق در ساعاتی که باغداران و کشاورزان در محل نبودند با استفاده از یک قیچی مخصوص ، قفل درب اتاقک و انباریهای داخل باغات را شکسته و تجهیزات کشاورزی و اموال موجود در محل را به سرقت می‌برد.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف بیش از ۸۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه در بازرسی از مخفیگاه سارق خاطرنشان کرد: متهم ۲۸ ساله که پس از مواجهه با ادله و مستندات محکم پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت به بزه ارتکابی اعتراف و در تحقیقات تکمیلی تا کنون به ۱۲ فقره سرقت از اموال باغداران و کشاورزان شهرهای مذکور اعتراف کرده است.

سرهنگ ثابت راسخ از کشاورزان و باغداران محترم خواست از قرار دادن وسایل و تجهیزات کشاورزی با ارزش در اماکن فاقد حفاظ ایمن خودداری و در صورت مشاهده موارد مشکوک با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

دستگیری سارق سوپرمارکت شاهین شهر حین سرقت

دستگیری سارق سوپرمارکت شاهین شهر حین سرقت

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه از دستگیری سارق مغازه‌های این شهرستان با چهار فقره سرقت در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *