ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

فراخوان جشنواره ملی آسمان هشتم | ۱۴۰۱

ارسال با:

پنجمین جشنواره ملی آسمان هشتم ویژه روستاهای سراسر کشور در بخش سرود و مختص آقایان با موضوعات امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیها ، پیامبر اعظم(ص) و شهید حاج قاسم سلیمانی  ۲۴ تا ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار میگردد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری پنجمین جشنواره ملی آسمان هشتم ویژه روستاهای سراسر کشور در بخش سرود و مختص آقایان با موضوعات زیر از ۲۴ تا ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار میگردد.

بخش اصلی: امام رضا علیه السلام ، حضرت معصومه سلام الله علیها

بخش ویژه: پیامبر اعظم(ص) ، شهید حاج قاسم سلیمانی

علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قوانین و ضوابط اختصاصی و ارسال ویدیوی خود به شماره ۰۹۲۲۴۱۸۶۲۶۷ از طریق پیام رسان های گپ ، بله ، ایتا و روبیکا تماس حاصل کنند و جهت شرکت در جشنواره آثار خود را تا ۵ بهمن ماه ۱۴۰۱ به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند

پنجمین جشنواره ملی سرود آسمان هشتم

استان هرمزگان شهرستان میناب روستای کردر رضوی

جالب است! ببینید:

طرح واگذاری زمین به اصفهانی های با ۳ فرزند و بیشتر

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

حضور خادمان حضرت امام رضا(ع) در جوار مطهر شهدای گمنام شاهین شهر

همزمان با دهه کرامت و در آستانه سالروز میلاد با سعادت ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع)،خادمان حرم قدس رضوی در جوار مطهر شهدای گمنام شهر حضور یافتند. احمدرضا پری تبار شهردار شاهین شهر در...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *