عاملان قطعی تلفن و اینترنت در شاهین شهر دستگیر شدند

ارسال با:

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از دستگیری سه سارق حرفه ای کابل های مخابراتی که عامل قطعی تلفن و اینترنت در شهرهای شاهین شهر و گرگاب شده بودند، خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ در تشریح این خبر به خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری بیان داشت در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل های مخابراتی در سطح شهرستان که موجب قطعی تلفن و اینترنت ساکنان برخی محلات شاهین شهر و نارضایتی شهروندان شده بود بررسی موضوع برای شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود با راه اندازی واحدهای گشتی هدفمند در سطح شهرستان تلاش گسترده‌ای برای دستگیری عاملان این سرقت‌ها آغاز که در نهایت با اقدام به موقع و تیز بینی مأموران انتظامی کلانتری ۱۶ گرگاب دو سارق حرفه ای که به وسیله یک دستگاه خودروی پراید مسروقه در یکی از محلات این شهر قصد سرقت کابل های مخابراتی را داشتند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه بیان داشت: در همین رابطه ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۱ شاهین شهر نیز یک سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار را در حین سرقت کابل های مخابراتی در یکی از محلات شاهین شهر دستگیر کردند.

سرهنگ ثابت راسخ با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی سیم، کابل و تجهیزات مخابراتی در بازرسی از خودرو های سارقان گفت: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی و در تحقیقات صورت گرفته به ۳۲ فقره سرقت کابل های مخابراتی و ۵۱ فقره تخریب زیر ساخت‌های شرکت مخابرات اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شاهین شهر با بیان اینکه سارقان تاکنون بیش از ۲۰ میلیارد ریال خسارت به زیرساخت‌های مخابراتی شهرستان وارد کرده‌اند خاطرنشان کرد هر سه متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ ثابت راسخ از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک در سطح محلات سریعاً مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

 

جالب است! ببینید:

سوپرمارکت با تنوعی از مواد مخدر در شاهین شهر اصفهان

عامل خاموشی پارک های شاهین شهر دستگیر شد

سرهنگ ثابت راسخ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه استان اصفهان شد

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

سارق زیورآلات

سارق طلاجات آشنا از آب در آمد!

با تلاش مأموران انتظامی شاهین‌شهر پرونده سرقت طلاجات منزل یک شهروند در کمتر از یک ساعت کشف و سارق که از اقوام نزدیک مالباخته بود دستگیر شد. "سرهنگ بهزاد ثابت راسخ" فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر با اعلام این خبر بیان داشت: در پی سرقت مقادیری طلا از منزل یکی از شهروندان شاهین شهری بررسی موضوع ، در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ شاهین شهر قرار گرفت. وی افزود: ماموران با انجام اقدامات پلیسی و جمع‌آوری سرنخ های موجود در صحنه سرقت به یکی از اقوام نزدیک مالباخته مشکوک، که با بررسی‌های تکمیلی و طی تحقیقات صورت گرفته از فرد مظنون شک ماموران به یقین تبدیل شد. فرمانده انتظامی شاهین شهر تصریح کرد: فرد سارق که به واسطه رفت و آمد خانوادگی از محل دقیق نگهداری زیورآلات موجود در منزل صاحب خانه مطلع بود، با تهیه کلید درب ورودی منزل، در یک فرصت مناسب و در نبود ساکنان، اقدام به سرقت زیورآلات موجود در محل کرده و برای گمراه کردن پلیس اقدام به صحنه سازی سرقت مینماید. این مقام انتظامی با اشاره به کشف زیورآلات مسروقه و تحویل آنها به مالباخته از شهروندان خواست هرگز دیگران را از محل نگهداری وجوه نقد و زیورآلات داخل منزل خود مطلع نکنند و حتماً هنگام مسافرت آنها را نزد افراد مورد اطمینان خود قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *