اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

بهره‌برداری ۴۵ طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی در شهرستان شاهین‌شهر و میمه

۴۵طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی با اعتباری بیش از ۴۱۰میلیارد ریال در شهرستان شاهین‌شهر و میمه با حضور سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، فرماندار ، امام جمعه و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید.

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی پس از ورود به شهرستان برسر مزار شهدای گمنام حاضر و با نثار فاتحه، یاد و خاطره این شهدا را گرامی داشت.

همزمان با پنجمین روز دهه فجر با حضور سرپرست وزارت جهاد کشاورزی ۴۵ طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی با اعتباری بیش از ۴۱۰ میلیارد ریال در شهرستان شاهین‌شهر و میمه با حضور سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، فرماندار ، امام جمعه و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری ۴۵ طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی در شهرستان شاهین‌شهر و میمه

گفتنی است طرح های شاخص شهرستان از جمله ۲۶پروژه متمرکز اداره مخابرات شهرستان و بهینه سازی uplink در شاهین‌شهر با اعتباری بیش از ۴۱ میلیارد ریال، مرغداری مرغ‌تخم‌گذار در مورچه خورت با سرمایه ۴۰۰ میلیارد ریال آورده خصوصی و ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات دولتی، کلنگ زنی پروژه ۴۹ واحدی مسکن روستایی با اعتباری بر ۱۹۶ میلیارد ریال، کلنگ زنی پروژه خط انتقال آب شهرک صنعتی مورچه خورت تا مخزن هوایی مورچه خورت به طول ۵ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۲۰میلیارد ریال، گلخانه سبزی و صیفی توان امیدصفاهان‌میمه با سرمایه ۷میلیارد ریال و مرکز معاینه فنی خودروهای سبک و پد اورژانس هوایی میمه با اعتباری بر دوازده میلیارد ریال مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

 

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۳۹۸/۱۱/۱۹
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه اقتصادی

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری - شینا | SHINNA ؛ در پی شکایت و  شهروندان از وقوع چند فقره سرقت از اموال خودورهای پارک شده در محله خانه کارگر شاهین شهر، با درایت پلیس و گشت زنی نامحسوس ماموران انتظامی، یک زن سارق سابقه دار در حین سرقت با ابزار خاص دستگیر شد.

زن سارق با ابزار مخصوص اموال داخل خودروی شاهین شهری ها را سرقت می‌کرد

🔶 به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری - شینا | SHINNA ؛ در پی شکایت شهروندان از وقوع چند فقره سرقت از اموال خودورهای پارک شده در اطراف اماکن تفریحی و ورزشی در محله خانه کارگر شاهین شهر، با تدبیر جانشین فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه و درایت و هوشیاری پلیس و بخصوص ماموران کلانتری 12 شاهین شهر و گشت زنی نامحسوس ماموران انتظامی در منطقه ، یک زن سارق سابقه دار ، در حین سرقت با ابزار خاص دستگیر شد. 🔶 سرهنگ حجت فرهادی | جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اشاره به اعتراف سارق به چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو، از شهروندان خواست هنگام ترک وسایل نقلیه خود از قرار دادن اموال و اشیاء با ارزش داخل آن خودداری و در صورت مشاهده موارد مشکوک با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *