ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

فرماندهی انتظامی شهرستان خبرداد:

کشف ۲۹ دستگاه خودروی سرقتی طی یک ماه گذشته در شهرستان شاهین شهر و میمه

ارسال با:

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری ۱۰ سارق خودرو و کشف ۲۹ دستگاه خودروی سرقتی در طرح ها و عملیات‌های مختلف پلیس شهرستان طی یک ماه گذشته خبر داد.

کشف خودروهای سرقتی | کشف خودروهای مسروقه

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ | فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در این خصوص اظهار داشت: ماموران رده‌های مختلف انتظامی این فرماندهی طی یک ماه گذشته در نتیجه اجرای طرح‌های مختلف انتظامی، گشت زنی‌های هدفمند و رصد خودروهای مشکوک یا دارای پلاک مخدوش در نقاط مختلف شهرستان موفق به کشف ۲۹ دستگاه خودروی مسروقه شدند.

وی افزود بسیاری از خودروهای کشف شده فوق الذکر با اشراف اطلاعاتی و اقدامات تخصصی ماموران انتظامی شهرستان کشف شده‌اند و در این رابطه تعداد ۱۰ سارق خودرو نیز دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ ثابت راسخ خاطر نشان کرد کشف این تعداد خودروی سرقتی در یک ماه بیانگر جدیدت پلیس شهرستان در کشف جرایم و استرداد اموال مسروقه به مالباختگان است، لذا می‌طلبد شهروندان عزیز نیز با رعایت نکات امنیتی و توصیه های پیشگیرانه در حفظ و نگهداری وسایل نقلیه خود کوشا باشند و پلیس را در امر پیشگیری از وقوع سرقت یاری نمایند.

 

جالب است! ببینید:

دستگیری سارق حرفه‌ای دوچرخه در شاهین شهر ، ۵ مال خر را به چنگ قانون انداخت

کشف ۲۹ دستگاه خودرو وموتورسیکلت مسروقه درشاهین شهر

کشف ۲۹ قبضه سلاح از یک سواری پژو پارس در شاهین شهر

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک نگهبان سارق در این شهرستان خبر داد| وی اموال محل نگهبانی را به سرقت برده و متواری گردیده شده بود.

نگهبان سارق شاهین شهر دستگیر شد | + جزئیات بازداشت

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک نگهبان سارق در این شهرستان خبر داد| وی اموال محل نگهبانی را به سرقت برده و متواری گردیده شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *