اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

فرماندهی انتظامی شهرستان خبرداد:

کشف ۲۹ دستگاه خودروی سرقتی طی یک ماه گذشته در شهرستان شاهین شهر و میمه

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری ۱۰ سارق خودرو و کشف ۲۹ دستگاه خودروی سرقتی در طرح ها و عملیات‌های مختلف پلیس شهرستان طی یک ماه گذشته خبر داد.

کشف خودروهای سرقتی | کشف خودروهای مسروقه

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ | فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در این خصوص اظهار داشت: ماموران رده‌های مختلف انتظامی این فرماندهی طی یک ماه گذشته در نتیجه اجرای طرح‌های مختلف انتظامی، گشت زنی‌های هدفمند و رصد خودروهای مشکوک یا دارای پلاک مخدوش در نقاط مختلف شهرستان موفق به کشف ۲۹ دستگاه خودروی مسروقه شدند.

وی افزود بسیاری از خودروهای کشف شده فوق الذکر با اشراف اطلاعاتی و اقدامات تخصصی ماموران انتظامی شهرستان کشف شده‌اند و در این رابطه تعداد ۱۰ سارق خودرو نیز دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ ثابت راسخ خاطر نشان کرد کشف این تعداد خودروی سرقتی در یک ماه بیانگر جدیدت پلیس شهرستان در کشف جرایم و استرداد اموال مسروقه به مالباختگان است، لذا می‌طلبد شهروندان عزیز نیز با رعایت نکات امنیتی و توصیه های پیشگیرانه در حفظ و نگهداری وسایل نقلیه خود کوشا باشند و پلیس را در امر پیشگیری از وقوع سرقت یاری نمایند.

 

جالب است! ببینید:

دستگیری سارق حرفه‌ای دوچرخه در شاهین شهر ، ۵ مال خر را به چنگ قانون انداخت

کشف ۲۹ دستگاه خودرو وموتورسیکلت مسروقه درشاهین شهر

کشف ۲۹ قبضه سلاح از یک سواری پژو پارس در شاهین شهر

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

۲۱۰ میلیون تومان کلاهبرداری از ۲ شهروند شهرستان شاهین شهر در قالب آگهی فروش خودرو

◾ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از وقوع دو فقره کلاهبرداری جمعاً به مبلغ 210 میلیون تومان از شهروندان این شهرستان در قالب آگهی خودرو در سایت دیوار خبر داد. ◾ وی افزود در این روش افراد سودجو با شماره تماس‌های متفرقه آگهی‌ فروش فوری خودرو با قیمتی مناسب و وسوسه انگیز را در این سایت ها بارگذاری که پس از تماس خریداران با آنها با ادعاهای دروغین مبنی بر تعداد زیاد مشتریان مبالغی زیادی را به عنوان بیعانه درخواست و پس از انتقال وجه توسط خریداران به حساب اعلامیشان دیگر پاسخگوی تماس آنها نیستند. ◾ این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در بعضی مواقع کلاهبرداران برای جلب اعتماد مردم عکس هایی از مدارک خودرو را برای خریداران ارسال می‌کنند که این مدارک تماماً جعلی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *