نمایش ۶۲ اثر هنری از بانوان هنرمند شاهین شهری به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن

ارسال با:

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زنان، ۶۲ اثر هنری از بانوان هنرمند شاهین شهری در نگارخانه آفتاب نگارستان شهرداری شاهین شهر به نمایش درآمد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری به مناسبت میلاد حضرت زهرا (سلام الله علیها) نمایشگاه آثار تجسمی و خوشنویسی بانوان هنرمند شاهین شهر و روز زن با حضور امام جمعه، رئیس شورای اسلامی شهر، مسؤول فرهنگی اجتماعی فرمانداری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شاهین شهر و جمعی از هنرمندان و هنردوستاندر محل نگارخانه آفتاب ساختمان نگارستان شهرداری شاهین شهر افتتاح شد .

فرامرز رادمنش | رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه در حاشیه این نمایشگاه ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) هدف از برگزاری این نمایشگاه را بزرگداشت مقام زن و معرفی بانوان هنرمند شهرستان اعلام کرد و گفت : بانوان شهرستان در حوزه فرهنگ و هنر ظرفیت های قابل توجهی دارند و امیدوارم با تشکیل شورای فرهنگ و هنر شهرستان شاهین شهر و میمه شاهد حمایت های مادی و معنوی بیشتری باشیم .

شایان ذکر است این نمایشگاه با حضور بانوان هنرمند ۷ آموزشگاه آزاد هنری و نمایش ۶۲ اثر خوشنویسی، نقاشی خط و نقاشی با تکنیک های گواش، رنگ روغن، پاستل، خودکار، مدادرنگ و چاپ دستی با مشارکت انجمن خوشنویسان شهرستان شاهین شهر و میمه و ۶ آموزشگاه نقاشی شاهین شهر به مدت ۳ روز از ۲۷ الی ۲۹ دی ماه ۱۴۰۱ در نگارخانه آفتاب نگارستان شهرداری پذیرای علاقه مندان خواهدبود و و کلیه علاقمندان می توانند از ساعت ۱۰ الی ۱۳ و ۱۷ الی ۲۰ از آثار این نمایشگاه بازدید نمایند .

نمایشگاه آثار هنری و تجسمی بانوان شاهین شهری | 1401 نگارستان شهرداری شاهین شهر

 

 

نمایشگاه آثار هنری و تجسمی بانوان شاهین شهری | 1401 نگارستان شهرداری شاهین شهر

جالب است. ببینید:

نمایشگاه نقاشی و خوشنویسی در نگارخانه آفتاب شاهین شهر

نمایشگاه نقاشی شهره سلطانی با عنوان ” چرخ زمان ” در نگارخانه آفتاب شاهین شهر

منظومه خوشنویسی « مشق و رنگ » هنرمند شاهین شهری برپا شد.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم تشکیل شد

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم تشکیل شد

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم با حضور فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه در دفتر فنی استانداری برگزارشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *