اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

اقدام به موقع پلیس مسافر نماها را در سرقت خودرو ناکام گذاشت

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه از حضور به موقع پلیس و دستگیری دو سارق به عنف که در پوشش مسافر با تهدید سلاح سرد قصد سرقت خودروی یک شهروند را  داشتند، خبر داد.

دستگیری سارقان خودرو | خفت گیری + سرقت خودرو

سرهنگ بهزاد ثابت‌راسخ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ شهر گز حین گشت‌زنی شبانه در آزاد راه معلم، به توقف یک دستگاه خودروی سواری در حاشیه خاکی کنار آزادراه مشکوک و برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران در محل، دو جوان مسلح به سلاح سرد از خودرو پیاده و به سمت بیابان‌های اطراف متواری گشتند که با هوشیاری و واکنش سریع ماموران دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه تصریح کرد: در بررسی‌ها، مشخص شد این دو جوان در پوشش مسافر، این خودرو را از اصفهان به مقصد شاهین شهر کرایه کرده بودند و بین راه، با تهدید راننده به‌وسیله سلاح سرد قصد زورگیری وجوه و گوشی همراه و سرقت خودروی وی را داشتند که با حضور به‌موقع پلیس ناکام ماندند.

وی با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضایی به رانندگان خودروهای مسافربر شخصی و رانندگان تاکسی‌های گردشی توصیه کرد از سوار کردن افراد مشکوک ، به مقصد حاشیه شهرها و نقاط پرت و خلوت به‌ویژه در ساعت‌های پایانی شب خودداری کنند و در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک از طریق تماس با شماره ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از اعمال محدودیت‌های ترافیکی ویژه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن 1402 در شاهین شهر خبرداد.

محدودیت های ترافیکی ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن در شاهین شهر اعلام شد

🔶به گزارش شاهین شهری | SHINNA ؛ سرهنگ حجت فرهادی | جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه ، ضمن تبریک فرا رسیدن یوم‌الله ۲۲بهمن، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران  اظهار داشت : با توجه به برگزاری مراسم راهپیمایی این روز بزرگ همزمان با دیگر نقاط کشور در سطح شاهین شهر، از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخه ۲۲بهمن ماه ۱۴۰۲ تا پایان مراسم راهپیمایی به صورت مقطعی، محدودیت هایی برای تردد و توقیف هرگونه وسیله نقلیه در 4 مسیر اعلامی ذیل اعمال خواهد شد : 1- در بلوار امام خمینی (ره) مسیر رفت از پل عابر پیاده سه راه عطار به سمت سه راه فردوسی. 2- در خیابان شهید بهشتی (مخابرات) از فرعی یک غربی به سمت میدان شهرداری. 3- در خیابان شهید مطهری (بهداری) از فرعی یک شرقی به سمت میدان شهرداری. 4- در مسیر رفت از سه راه رازی به سمت میدان شهرداری. 🔶 این مقام انتظامی ضمن تقدیر از همکاری خوب تمامی شهروندان با پلیس، از رانندگان محترم خواست در طول برگزاری مراسم، از مسیرهای جایگزین تردد نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *