اقدام به موقع پلیس مسافر نماها را در سرقت خودرو ناکام گذاشت

ارسال با:

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه از حضور به موقع پلیس و دستگیری دو سارق به عنف که در پوشش مسافر با تهدید سلاح سرد قصد سرقت خودروی یک شهروند را  داشتند، خبر داد.

دستگیری سارقان خودرو | خفت گیری + سرقت خودرو

سرهنگ بهزاد ثابت‌راسخ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ شهر گز حین گشت‌زنی شبانه در آزاد راه معلم، به توقف یک دستگاه خودروی سواری در حاشیه خاکی کنار آزادراه مشکوک و برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران در محل، دو جوان مسلح به سلاح سرد از خودرو پیاده و به سمت بیابان‌های اطراف متواری گشتند که با هوشیاری و واکنش سریع ماموران دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه تصریح کرد: در بررسی‌ها، مشخص شد این دو جوان در پوشش مسافر، این خودرو را از اصفهان به مقصد شاهین شهر کرایه کرده بودند و بین راه، با تهدید راننده به‌وسیله سلاح سرد قصد زورگیری وجوه و گوشی همراه و سرقت خودروی وی را داشتند که با حضور به‌موقع پلیس ناکام ماندند.

وی با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضایی به رانندگان خودروهای مسافربر شخصی و رانندگان تاکسی‌های گردشی توصیه کرد از سوار کردن افراد مشکوک ، به مقصد حاشیه شهرها و نقاط پرت و خلوت به‌ویژه در ساعت‌های پایانی شب خودداری کنند و در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک از طریق تماس با شماره ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *