تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

۲۳ درصد کاهش سرقت در شهرستان شاهین شهر و میمه با اجرای طرح های ذوالفقار پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کاهش ۲۳ درصدی سرقت و افزایش ۳۳ درصدی دستگیری سارقان با اجرای طرح های ذوالفقار در یک ماه گذشته خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری با اشاره به اجرای مرحله چهارم طرح عملیاتی ذوالفقار در شاهین شهر از سیر نزولی وقوع جرائم و به ویژه کاهش چشمگیر سرقت های شهرستان در نتیجه اجرای مرتب این طرح عملیاتی و محله محور خبرداد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ با اعلام این خبر بیان داشت: طرح عملیاتی ذوالفقار ۴ با محوریت پاکسازی پارک ها و تفرجگاه ها، در جاده سلامت و پارک های بانک استان، حافظ شمالی، ردانی پور و همچنین مناطقی از محلات طالقانی، شیخ بهائی شاهین به مرحله اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی شاهین شهر بیان داشت: فروپاشی دو پاتوق توزیع و مصرف مواد مخدر، دستگیری شش نفر مواد فروش و سه نفر سارق معابر، جمع آوری ۷ معتاد متجاهر و انتقال آنها به مراکز ترک اعتیاد و همچنین توقیف ۶ دستگاه خودروی هنجارشکن که برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کردند از نتایج این طرح بود.

سرهنگ ثابت راسخ تصریح کرد: اجرای طرح‌های عملیاتی ذوالفقار در سطح شاهین شهر نتایج خوبی به همراه داشته است به طوری که با اجرای چهار مرحله از طرح مذکور در دی ماه سال جاری میزان وقوع انواع سرقت در سطح شاهین شهر نسبت به آذر ماه ۲۳ درصد کاهش یافته است.

وی خاطر نشان کرد در یک ماه گذشته میزان دستگیری سارقان نسبت به آذرماه ۳۳ درصد و میزان کشف پرونده های سرقت نیز ۵ درصد افزایش یافته است که این نشان دهنده اثربخش بودن طرح ذوالفقار در ارتقای امنیت شاهین شهر است.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کاهش 23 درصدی سرقت و افزایش 33 درصدی دستگیری سارقان با اجرای طرح های ذوالفقار در یک ماه گذشته خبر داد.

جالب است! ببینید:

طرح ضربتی ذوالفقار در مسکن مهر و ردانی پور شاهین شهر اصفهان اجرا شد

سرهنگ ثابت راسخ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه استان اصفهان شد

 

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

فرمانده شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد :
کشف پاتوق مسکونی فروش مواد مخدر در میمه و دستگیری عامل آن

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی بخش میمه شهرستان با اشراف اطلاعاتی خود فردی را که با تهیه دستگاه کارت خوان بانکی منزل شخصی خود را در یکی از محلات این بخش پاتوق توزیع و فروش مواد افیونی کرده بود و موجب نارضایتی شهروندان شده بود شناسایی و دستگیری او را در دستور کار قرار دادند. وی افزود: مأموران پس از حصول اطمینان از فعالیت بزهکارانه این فرد، طی هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه او را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش، علاوه بر کشف یک دستگاه کارت خوان بانکی با تراکنش‌های متعدد، مقدار ۷۳۰گرم تریاک بسته بندی شده و آماده توزیع را کشف کردند. فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اشاره به عزم جدی پلیس شهرستان برای مقابله با توزیع کنندگان مواد افیونی در سطح محلات، از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ و یا تماس با تلفن گویای پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان به شماره ۵۲۵۰۰۹۰ اطلاع تا در اسرع وقت نسبت به دستگیری این افراد اقدام شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *