کشف ۵۴ کیلو تریاک در توقیف ۲ خودرو توسط پلیس در اتوبان شاهین شهر – کاشان

ارسال با:

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری ۳ قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۵۴ کیلوگرم تریاک توقیف ۲ دستگاه خودروی سواری،  و کشف ۵۴ کیلوگرم تریاک در بزرگراه شاهین شهر به کاشان خبر داد.

تریاک | شاهین شهربه گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری ، سرهنگ بهزاد ثابت راسخ | فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه با اعلام این خبر اظهار داشت مأموران انتظامی این شهرستان در راستای طرح مبارزه با قاچاق مواد افیونی با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان، حین کنترل خودروهای عبوری در بزرگراه شاهین شهر به کاشان در عملیاتی ضربتی ‌، سه نفر قاچاقچی مواد مخدر که با دو دستگاه خودروی سواری در حال انتقال محموله مواد افیونی به پایتخت (تهران) بودند را دستگیر کردند.

وی افزود در بازرسی از خودرو های توقیف شده از قاچاقچیان مقدار ۵۴ کیلوگرم تریاک که به طرزی ماهرانه در خودروها جاسازی شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضایی با تاکید بر عزم جدی پلیس در مقابله با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد افیونی از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *