اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

کشف ۵۴ کیلو تریاک در توقیف ۲ خودرو توسط پلیس در اتوبان شاهین شهر – کاشان

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری ۳ قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۵۴ کیلوگرم تریاک توقیف ۲ دستگاه خودروی سواری،  و کشف ۵۴ کیلوگرم تریاک در بزرگراه شاهین شهر به کاشان خبر داد.

تریاک | شاهین شهربه گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری ، سرهنگ بهزاد ثابت راسخ | فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه با اعلام این خبر اظهار داشت مأموران انتظامی این شهرستان در راستای طرح مبارزه با قاچاق مواد افیونی با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان، حین کنترل خودروهای عبوری در بزرگراه شاهین شهر به کاشان در عملیاتی ضربتی ‌، سه نفر قاچاقچی مواد مخدر که با دو دستگاه خودروی سواری در حال انتقال محموله مواد افیونی به پایتخت (تهران) بودند را دستگیر کردند.

وی افزود در بازرسی از خودرو های توقیف شده از قاچاقچیان مقدار ۵۴ کیلوگرم تریاک که به طرزی ماهرانه در خودروها جاسازی شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضایی با تاکید بر عزم جدی پلیس در مقابله با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد افیونی از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

نیروگاه شهید منتظری اصفهان

نیروگاه شهید محمد منتظری شاهین شهر بهینه سازی یا جابجا خواهد شد؟

◼ استاندار اصفهان به شاهین شهر در راستای تصمیم گیری برای بهینه سازی و یا جابجایی نیروگاه شهید محمد منتظری شاهین شهر و آغاز کشوری به همراه جمعی از مسئولین شهرستانی و استانی صبح امروز 23 آبان 1402 سفر کرد. ◼ استاندار ضمن بازدید از قسمت های مختلف نیروگاه، با کارگران و مسئولان این مجموعه دیدار نموده و در پایان با برگزاری جلسه ای با حضور مدیران و نمایندگانِ اداره کل محیط زیست استان، شرکت‌ پخش فرآورده های نفتی، ادارات گاز و برق، معاون عمرانی استانداری، دادستان شهرستان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، تصمیمات مقتضی در مورد جابجایی یا بهینه سازی نیروگاه در زمان آتی، اتخاذ خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)