تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

نگهبان سارق شاهین شهر دستگیر شد | + جزئیات بازداشت

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک نگهبان سارق در این شهرستان خبر داد| وی اموال محل نگهبانی را به سرقت برده و متواری گردیده شده بود.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ | فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر در تشریح این خبر به خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری اظهار داشت: در پی اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت اموال موجود در ساختمان در حال ساخت خود در یکی از محلات شاهین شهر توسط نگهبان این ساختمان و متواری شدن وی به مکانی نامعلوم بررسی موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک نگهبان سارق در این شهرستان خبر داد| وی اموال محل نگهبانی را به سرقت برده و متواری گردیده شده بود.

وی افزود با توجه به اینکه سارق از اتباع غیرمجاز این شهرستان بود و تنها سرنخ موجود، حضور او در شهر گرگاب بود، ماموران کلانتری گرگاب مامور دستگیری وی شدند و با اشراف اطلاعاتی خود مخفیگاه متهم را شناسایی و اورا در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به فروش اموال مسروقه به یک مال خر اقرار و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از مالکان ساختمان‌های نیمه ساز خواست از قرار دادن اموال و وسایل با ارزش در ساختمان خود خودداری و در هنگام استخدام نگهبان دقت لازم را داشته باشند و از استخدام اتباع فاقد مجوز اقامت و افراد ناشناس و غیر مطمئن خودداری کنند.

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

حاجی دلیگانی : ریشه های تورم باید خشک شود | دولت به سککوک توجه ویژه ای بنماید

حاجی دلیگانی : ریشه های تورم باید خشک شود | دولت به سککوک توجه ویژه‌ای بنماید

"حاجی دلیگانی" نماینده مردم شاهین شهر : بهترین کمکی که دولت و مجلس می‌توانند به اقشار کم‌درآمد و کم‌برخوردار کند این است که دستشان را از جیب مردم خارج کنند. | از دولت خواستارم که به سککوک به عنوان یک ابزار مهم در نظام بانکی توجه ویژه داشته باشد. باید ریشه‌های تورم شناسایی و خشکانده شود و از سوی دیگر ضرورت دارد در راستای حمایت از مستضعفان، ابزارها و سامانه‌هایی را به کار گرفت که به شناسایی درست محرومان منجر شود تا به دور از بی‌عدالتی همه اقشار ضعیف و کم‌برخوردار تحت پوشش‌های حمایتی قرار گیرند. متن کامل خبر را در لیک زیر بخوانید ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *