نگهبان سارق شاهین شهر دستگیر شد | + جزئیات بازداشت

ارسال با:

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک نگهبان سارق در این شهرستان خبر داد| وی اموال محل نگهبانی را به سرقت برده و متواری گردیده شده بود.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ | فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر در تشریح این خبر به خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری اظهار داشت: در پی اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت اموال موجود در ساختمان در حال ساخت خود در یکی از محلات شاهین شهر توسط نگهبان این ساختمان و متواری شدن وی به مکانی نامعلوم بررسی موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک نگهبان سارق در این شهرستان خبر داد| وی اموال محل نگهبانی را به سرقت برده و متواری گردیده شده بود.

وی افزود با توجه به اینکه سارق از اتباع غیرمجاز این شهرستان بود و تنها سرنخ موجود، حضور او در شهر گرگاب بود، ماموران کلانتری گرگاب مامور دستگیری وی شدند و با اشراف اطلاعاتی خود مخفیگاه متهم را شناسایی و اورا در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به فروش اموال مسروقه به یک مال خر اقرار و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از مالکان ساختمان‌های نیمه ساز خواست از قرار دادن اموال و وسایل با ارزش در ساختمان خود خودداری و در هنگام استخدام نگهبان دقت لازم را داشته باشند و از استخدام اتباع فاقد مجوز اقامت و افراد ناشناس و غیر مطمئن خودداری کنند.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *