دستگیری پزشک قلابی در شاهین شهر | وی در خانه خود اتاق عمل احداث کرده بود!

ارسال با:

فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک خانم کلاهبردار در پوشش پزشک قلابی با ارائه خدمات و جراحی زیبایی در اطاق عمل غیر قانونی در شاهین شهر خبر داد.

سرهنگ ثابت راسخ در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری بیان نمود: با اشراف اطلاعاتی مأموران انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه خانم کلاهبرداری که بدون مدرک معتبر پزشکی در منزل شخصی خود واقع در یکی از محلات شاهین شهر اقدام به عمل های جراحی زیبایی می نمود، شناسایی و دستگیر شد.

خانم دکتر قلابی | شاهین شهر | عمل زیبایی | جراحی زیبایی

وی افزود : این پزشک قلابی با تهیه تجهیزات جراحی یکی از اتاق های منزل خود را تبدیل به اطاق عمل کرده و در این محل به افراد ساده لوح به اصطلاح خدمات جراحی زیبایی ارائه می نمود.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه در این راستا تشریح نمود: پس از هماهنگی قضایی با حضور نماینده شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین‌شهر و میمه منزل و محل کار این پزشک قلابی پلمپ شده و متهمه برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

سرهنگ ثابت راسخ از شهروندان خواست برای دریافت هرگونه خدمات جراحی زیبایی به مراکز معتبر پزشکی و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی مراجعه کنند و هرگونه موارد مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *