قهرمانان شطرنج دختران جام پرچم مشخص شدند | شاهین شهر در مقام پنجم

ارسال با:

قهرمانان رشته شطرنج دختران دومین دوره رقابت‌های ورزشی مدارس اصفهان با عنوان جام‌ پرچم پس از ۶ دور مسابقات انفرادی و تیمی؛ معرفی شدند.| آنیتا کرمی از شاهین شهر در مقام پنجم انفرادی جای گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری ، دومین دوره رقابت‌های ورزشی مدارس اصفهان با عنوان  جام‌ پرچم، یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره‌ کل آموزش‌ و پرورش استان اصفهان برگزار می‌شود.

قهرمانان رشته شطرنج دختران دومین دوره رقابت‌های ورزشی مدارس اصفهان با عنوان جام‌ پرچم پس از 6 دور مسابقات انفرادی و تیمی؛ معرفی شدند.| آنیتا کرمی از شاهین شهر در مقام پنجم انفرادی جای گرفت.

رشته‌های ورزشی پسران این دوره از مسابقات را والیبال، هندبال، تنیس روی‌ میز، شطرنج، شنا، مرشد ورزش زورخانه‌ای، ژیمناستیک، بسکتبال، فوتسال (مراکز شهرداری) و رشته‌های ورزشی دختران را هندبال، تنیس روی‌ میز، شطرنج، شنا و ژیمناستیک تشکیل می‌دهند.

این دوره مسابقات با رقابت دانش آموزان دختر در رشته‌های ژیمناستیک، شطرنج و تنیس روی میز  آغاز شد.

رقابت‌های شطرنج دختران این دوره از مسابقات با حضور ۴۱ شطرنج‌ باز دوره دوم مقطع ابتدایی در مجتمع آموزشی ورزشی امام علی (ع) برگزار شد.

شطرنج‌بازان از ۱۰ ناحیه و منطقه استان اصفهان و هفت تیم پنج نفره در این دوره از مسابقات شرکت کردند و در ۶ دور به روش سوئیسی، در دو بخش انفرادی و تیمی به رقابت پرداختند.

اسامی برترین‌های این مسابقات به‌شرح زیر است:

تیمی:
مقام اول: ناحیه پنج اصفهان با ۱۸ امتیاز
مقام دوم: خمینی‌شهر با ۱۷.۵ امتیاز
مقام سوم: ناحیه یک اصفهان با ۱۷ امتیاز

انفرادی:
مقام اول: مهشید سعیدی‌خو با ۵.۵ امتیاز از فلاورجان
مقام دوم: آترینا کیانی با پنج امتیاز از ناحیه پنج
مقام سوم: بهار دارابی با پنج امتیاز از ناحیه پنج
نفر چهارم: فاطمه‌سادات احمدی با پنج امتیازی از خمینی‌شهر
نفر پنجم: آنیتا کرمی با ۴.۵ امتیاز از شاهین‌شهر

شایان ذکر است که مسابقات شطرنج پسران، بیست‌وسوم بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *