دستگیری ۲ سارق خودرو با شلیک پلیس، در خیابان سعدی جنوبی شاهین شهر

ارسال با:

فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری دو سارق خودرو هنجار شکن به ضرب گلوله ، در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی در یکی از خیابان های این شهر خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ | فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر به خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهر اظهار داشت روز گذشته کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان با اشراف اطلاعاتی خود از حضور یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مسروقه با دو نفر سارق در خیابان سعدی جنوبی شاهین شهر جهت دستگیری آنها وارد عمل شدند.

تیراندازی مسلحانه سلاح اسلحه پلیس کلت سرقت مسلحانه درگیری مسلحانه

وی افزود سارقان با مشاهده پلیس به سرعت متواری که پس از آسیب رساندن آنها به چند خودرو، مأموران برای حفظ جان عابران پیاده و جلوگیری آسیب بیشتر به خودروهای شهروندان مجبور به استفاده از سلاح شده و با شلیک گلوله خودروی سارقان را متوقف و هر دوی آنها را دستگیر کردند.

سرهنگ ثابت راسخ با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضایی بر عزم جدی پلیس در مقابله با سارقان و برهم زنندگان امنیت عمومی تاکید و از شهروندان محترم خواست با رعایت نکات امنیتی و هشدارهای انتظامی فرصت را از سارقان سلب و در صورت مشاهده موارد مشکوک سریعاً با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *