تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

خردسال شاهین شهری نائب قهرمان مسابقات تنیس روی میز کشور شد

پدیده خردسال شاهین شهری و نماینده استان اصفهان ، نایب قهرمان مسابقات تنیس روی میز قهرمانی نونهالان کشور شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهر از اداره ورزش و جوانان و هیأت تنیس روی میز شهرستان شاهین شهر و میمه ، علی زینعلی ورزشکار شاهین شهری در رقابت های تنیس روی میز قهرمانی نونهالان کشور به عنوان نماینده استان اصفهان موفق به کسب مقام دوم ( نائب قهرمانی ) این رقابت ها شد.

علی زینلی + تنیس روی میز + شاهین شهر + ورزشکار

 

همچنین در این مسابقات یاسین شعاری از مازندران مقام اول و محمد مهدی سبزواری از فارس و عباس مقدمیان از خوزستان به صورت اشتراکی در جایگاه سوم قرار گرفتند.

شایان ذکر است رقابت های تنیس روی میز قهرمانی نونهالان کشور با حضور ۶۴ ورزشکار در۱۶ گروه ۴ نفره در روزهای ۲۵و ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۱به میزبانی استان لرستان ( خرم آباد ) برگزار شد.

 

علی زینلی + تنیس روی میز + شاهین شهر + ورزشکار

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

حاجی دلیگانی : ریشه های تورم باید خشک شود | دولت به سککوک توجه ویژه ای بنماید

حاجی دلیگانی : ریشه های تورم باید خشک شود | دولت به سککوک توجه ویژه‌ای بنماید

"حاجی دلیگانی" نماینده مردم شاهین شهر : بهترین کمکی که دولت و مجلس می‌توانند به اقشار کم‌درآمد و کم‌برخوردار کند این است که دستشان را از جیب مردم خارج کنند. | از دولت خواستارم که به سککوک به عنوان یک ابزار مهم در نظام بانکی توجه ویژه داشته باشد. باید ریشه‌های تورم شناسایی و خشکانده شود و از سوی دیگر ضرورت دارد در راستای حمایت از مستضعفان، ابزارها و سامانه‌هایی را به کار گرفت که به شناسایی درست محرومان منجر شود تا به دور از بی‌عدالتی همه اقشار ضعیف و کم‌برخوردار تحت پوشش‌های حمایتی قرار گیرند. متن کامل خبر را در لیک زیر بخوانید ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *