اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

بانوی ورزشکار شاهین شهری سرمربی تیم ملی ووشو ساندا بانوان شد

راضیه طهماسبی‌فر از شهرستان شاهین‌شهر و میمه به عنوان سرمربی تیم ملی ووشو بانوان ایران در بخش ساندا معرفی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهر از اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، از سوی امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو، سرمربیان و مربیان تیم‌های ملی طی احکامی جداگانه مشخص شدند.
در بخش بانوان راضیه طهماسبی‌فر از شهرستان شاهین‌شهر ومیمه به عنوان سرمربی تیم ملی ساندا از صدیقی حکم گرفت و محبوبه کریمی نیز به عنوان سرمربی تیم ملی تالو بانوان منصوب شد.
راضیه طهماسبی فر ووشو ساندا بانوان ورزشکار شاهین شهر
در همین راستا امیر اوجاقی نیز به عنوان سرمربی تیم ملی ساندا مردان ایران منصوب شد. علی دهقان و علی شیرآقایی نیز به عنوان مربی در کنار اوجاقی حضور خواهد داشتند.همچنین در بخش تالو پسران نیز، فرشاد عربی هدایت تیم ملی را بر عهده گرفت.
شایان ذکر است احکام این مربیان تا پایان مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ آمریکا که پس از بازی‌های آسیایی هانگژو برگزار می‎شود، اعتبار دارد.
ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

برگزاری مسابقات دارت بانوان در شرکت هواپیماسازی (هسا) شاهین شهر به مناسبت هفته بسیج | 1402

برگزاری مسابقات دارت بانوان در شرکت هواپیماسازی (هسا) شاهین شهر به مناسبت هفته بسیج | ۱۴۰۲

◼ به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، مسابقات دارت بانوان ویژه پرسنل شرکت هواپیماسازی ایران و همسران و فرزندان ایشان در هسا شاهین شهر برگزار گردید. ◼ این مسابقات روز یکشنبه ۵ آذر ماه ۱۴۰۲ برگزار و در پایان در بخش کارمندان خانم ها مریم حیدری ، بتول بنایی و مهناز دهقان و در بخش همسران و فرزندان ، خانم ها بهنوش سعیدی ، ندا اکبری و فاطمه رضایی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)