اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

نصب اذان گوی خودکار درسطح شهر شاهین شهر

مدیر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر از نصب سیستم اذان گوی خودکار در نقاط اصلی شهر و نوید توسعه این سیستم در تمام سطح شهر خبر داد

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، بهرام نوری مدیر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر از نصب سیستم اذان گوی خودکار در نقاط اصلی شهر و نوید توسعه این سیستم در تمام سطح شهر خبر داد.

وی در تشریح این خبر اظهار داشت: به منظور فراهم ساختن فضای معنوی، سیستم اذان گوی خودکار در نقاط اصلی شهر نصب و راه اندازی گردید.

وی در ادامه گفت: سیستم نصب شده قادر خواهد بود علاوه بر اذان، تلاوت قرآن کریم و دعای فرج را نیز پخش نماید.

نوری در پایان اظهار داشت: ان شاءالله به زودی در کلیه نقاط شهر سیستم ذکر شده نصب و راه اندازی خواهد شد.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

برنامه های هفته فرهنگی شاهین شهر 1402

هفته گرامیداشت شاهین شهر با بیش از ۵۰ برنامه اجتماعی فرهنگی و ورزشی

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری، روز چهارشنبه 10 آبان 1402 نشست ویژه هفته فرهنگی شاهین شهر با حضور #خبرنگاران و #اصحاب_رسانه #شاهین_شهر و شهردار و مدیران شهری و امام جمعه به عنوان ریاست شورای فرهنگی شهر در دفتر شهردار برگزار گردید. سعید ابریشمی راد #شهردار شاهین شهر، ضمن اشاره به اینکه شهرها همانند اشخاص نام و ویژگیهای خاص دارند و برای معرفی شخصیت خود بایست ویژگی هایشان را اعلام کنند ؛ از رویداد #هفته_فرهنگی_شاهین شهر با بیش از 50 عنوان برنامه فرهنگی اجتماعی و ورزشی در 12 تا 18 آبان ماه 1402 خبر داد و هدف از برگزاری آن را، معرفی ویژگی‌های شخصیتی  و ظرفیت‌های این شهر در زمینه ها و ابعاد مختلف (هنر، علم ، فعالیت های اجتماعی ، ورزشی و ...) بیان نمود. سید رسول هاشمیان ؛ ریاست #سازمان_فرهنگی_اجتماعی_و_ورزشی_شهرداری_شاهین_شهر نیز در ادامه ضمن اشاره به تولد 50 سالگی شاهین شهر به تشریح برنامه های تنظیم شده در هفته فرهنگی شاهین شهر پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)