اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

در پی مسمومیت تنفسی دانش آموزان شاهین شهر | حاجی دلیگانی : پیگیر تمام حقوق آسیب دیدگان حادثه هستم

حاجی دلیگانی: مسئولان دلسوز و انقلابی، عاملان حوادث امروز شاهین‌شهر را شناسایی، دستگیر و معرفی کنند/ پیگیر تمام حقوق آسیب دیدگان حادثه هستم

نماینده شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در واکنش به حادثه امروز در مدارس شاهین شهر گفت: مردم آرامش خود را حفظ کنند و اطمینان داشته باشند که تا رسیدگی کامل پیگیر تمام حقوق آسیب دیدگان و کنارشان هستم.

حسینعلی حاجی دلیگانی / وب سایت شاهین شهریظهر امروز انتشار بوی گاز در چندین مدرسه شاهین‌شهر موجب بدحال شدن تعدادی از دانش آموزان این مدارس شد که بافاصله توسط اورژانس به بیمارستان گلدیس منتقل و تحت مراقبت و درمان قرار گرفتند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شهرستان شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در واکنش به این حادثه اظهار کرد:

به دنبال حوادثی که ظهر امروز در ۱۲ مدرسه شاهین شهر رخ داد، پیامی به وزرای کشور و اطلاعات و فرمانده نیروی انتظامی کل کشور و دیگر مسئولان و استاندار اصفهان ارسال کرده و درخواست کردم از تمام امکانات از جمله امکانات الکترونیکی و تمام ظرفیت‌هایی که وجود دارد، توسط دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی با کمک قوه قضائیه استفاده شده و هر چه سریعتر عامل یا عاملان این حوادث تلخ شناسایی دستگیر و به مردم معرفی شوند.

به مردم عزیز شاهین شهر نیز اطمینان می‌دهم به عنوان نماینده ایشان در تمام مراحل رسیدگی از شناسایی و دستگیری تا مجازات عاملان این جنایت دست بردار نخواهم بود و پای همه حقوق کسانی که در این حوادث آسیب دیده‌اند، خواهم ایستاد.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

تقدیر از پرستاران شاهین شهر به مناسبت روز پرستار | 1402

تجلیل از پرستاران شاهین شهر به مناسبت روز پرستار | ۱۴۰۲

◼ به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، روز یکشنبه 28 آبان 1402 در سالروز ولادت فرخنده حضرت زینب(س)  به مناسبت روز پرستار، با حضور «حجت السلام و المسلمین باقریان» امام جمعه شاهین شهر، «سید محمد رضا کاظمی طبا» فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، «ابریشمی راد» شهردار شاهین شهر ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر و برخی مدیران ، از پرستاران بیمارستان گلدیس شاهین شهر تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)