در پی مسمومیت تنفسی دانش آموزان شاهین شهر | حاجی دلیگانی : پیگیر تمام حقوق آسیب دیدگان حادثه هستم

ارسال با:

حاجی دلیگانی: مسئولان دلسوز و انقلابی، عاملان حوادث امروز شاهین‌شهر را شناسایی، دستگیر و معرفی کنند/ پیگیر تمام حقوق آسیب دیدگان حادثه هستم

نماینده شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در واکنش به حادثه امروز در مدارس شاهین شهر گفت: مردم آرامش خود را حفظ کنند و اطمینان داشته باشند که تا رسیدگی کامل پیگیر تمام حقوق آسیب دیدگان و کنارشان هستم.

حسینعلی حاجی دلیگانی / وب سایت شاهین شهریظهر امروز انتشار بوی گاز در چندین مدرسه شاهین‌شهر موجب بدحال شدن تعدادی از دانش آموزان این مدارس شد که بافاصله توسط اورژانس به بیمارستان گلدیس منتقل و تحت مراقبت و درمان قرار گرفتند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شهرستان شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در واکنش به این حادثه اظهار کرد:

به دنبال حوادثی که ظهر امروز در ۱۲ مدرسه شاهین شهر رخ داد، پیامی به وزرای کشور و اطلاعات و فرمانده نیروی انتظامی کل کشور و دیگر مسئولان و استاندار اصفهان ارسال کرده و درخواست کردم از تمام امکانات از جمله امکانات الکترونیکی و تمام ظرفیت‌هایی که وجود دارد، توسط دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی با کمک قوه قضائیه استفاده شده و هر چه سریعتر عامل یا عاملان این حوادث تلخ شناسایی دستگیر و به مردم معرفی شوند.

به مردم عزیز شاهین شهر نیز اطمینان می‌دهم به عنوان نماینده ایشان در تمام مراحل رسیدگی از شناسایی و دستگیری تا مجازات عاملان این جنایت دست بردار نخواهم بود و پای همه حقوق کسانی که در این حوادث آسیب دیده‌اند، خواهم ایستاد.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

جان نثاری ریاست ستاد انتخابات استان اصفهان

رئیس ستاد انتخابات استان

انتخابات بایست در کمال امنیت، سلامت، مشارکت و رقابت سالم برگزار شود

پس از صدور احکام رؤسا و کمیته‌های ستاد انتخابات استان توسط استاندار اصفهان ، نخستین جلسه رسمی ستاد انتخابات استان با حضور اعضاء تشکیل شد رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان چهار راهبرد اساسی امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت را از اولویت‌های برگزاری ششمين دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمين دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب دانست. به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، صبح امروز بیست و سوم اردیبهشت ماه، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان و معاون، سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بیان کرد: پنجشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه احکام رؤسا و کمیته‌های ستاد انتخابات استان توسط دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان صادر شد. وی ادامه داد: در این راستا صبح امروز بدون فوت وقت نخستین جلسه رسمی ستاد انتخابات استان با حضور اعضاء تشکیل شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *