ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

نشست شورای هم اندیشی فیلم شاهین شهر با حضور رئیس اداره سینمایی استان

ارسال با:

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه نشست شورای هم اندیشی فیلم شاهین شهر و میمه با حضور دهقانی رئیس امور سینمایی اداره کل متبوع ، نوری کارشناس سینمایی اداره کل ، طاهرزاده معاون فرهنگی اداره متبوع و اعضای شورای فیلم شهرستان در محل سالن جلسات اداره برگزار شد.

فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن خیر مقدم به حاضرین ، وظایف شورای هم اندیشی فیلم و اقدامات انجام شده آن شورا در شهرستان را تشریح کرد و با توجه به ظرفیت های این شورا در شهرستان از آقای دهقانی خواست تا درخصوص مجوز خانه سینما در شهرستان همکاری و مساعدت های لازم به عمل آید.

رادمنش در ادامه توضیحاتی در خصوص اجرای برنامه های سینما تک و پاتوق تماشایی در فرهنگسرا و سالن نگارستان ارائه داد و افزود : این برنامه ها با اکران فیلم و تحلیل و بررسی علاقمندان اجرا و تا کنون مخاطبین زیادی را به خود اختصاص داده است . وی اضافه کرد : ساخت فیلم کوتاه و حمایت از فیلم سازان از سیاست های این اداره است.

رضا دهقانی رئیس اداره سینمایی استان ،ضمن بیان ظرفیت و پتانسیل خوب شهرستان در حوزه ساخت فیلم ، بازیگری ، فیلم نامه نویسی و سایر امور مربوط به سینما درخصوص مزیت های راه اندازی خانه سینما گفت : این خانه ، ارگانی نیست و انتصاب به هیچ دستگاهی ندارد . خانه سینما یک تشکل مردم نهاد بوده و از ظرفیت پیشکسوتان و صاحب نظران این حوزه بهره مند بوده و می توان برای آن توسط کمیسیون فرهنگی شورای شهر ردیف بودجه ایجاد نمود . ایشان به اعضای شورا بر تلاش در مقوله رونق اقتصادی سینما ، ساخت فیلم کوتاه و بلند و برگزاری کارگاههای تخصصی در حوزه اقتصاد و سینما مواردی را بیان نمود.

دهقانی اضافه کرد : اداره کل متبوع آمادگی صدور مجوز بخش فیلم های گروه هنر و تجربه برای شاهین شهر را دارد.

طاهر زاده معاون فرهنگی اداره متبوع نیز ، تسریع در اقدامات اداری و تصویب شورای تخصصی فیلم نامه نویسی شهرستان جهت اخذ مجوز های مربوطه به فعالان تولید فیلم کوتاه را خواستار شد.

در پایان دکتر سیفی رئیس شورای هم اندیشی فیلم شهرستان و سایر اعضای شورای فیلم به ارائه نقطه نظرات و سئوالات خود از مسئولین در جلسه پرداختند.

۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۴۸

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

روز خبرنگار

پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک فرامرز رادمنش ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه به مناسبت روز خبرنگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *