اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

نشاطی از جنس چشم و ابرو برای کودکان شاهین شهری

نمایش کودکانه “چشم چشم دو ابرو” به کارگردانی محمدامین کشانی در تالار شیخ بهایی شهرداری شاهین شهر به روی صحنه رفت .

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه ؛ نمایش کودک “چشم چشم دو ابرو” به کارگردانی محمدامین کشانی در تالار شیخ بهایی شاهین شهر به روی صحنه رفت. نمایش چشم جشم دو ابرو

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اهمیت برنامه ریزی در حوزه اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در تابستان گفت : به منظور افزایش نشاط اجتماعی در رده سنی کودکان و نوجوانان همزمان با فرا رسیدن اوقات فراغت تابستان دانش آموزان ، نمایش شاد کودک و نوجوان “چشم چشم دو ابرو” به کارگردانی محمد امین کشانی در تالار شیخ بهایی به روی صحنه رفت.

فرامرز رادمنش افزود : هدف از اجرای نمایش علاوه بر مهیا کردن شرایط برای حضور کودکان و نوجوانان در سالن های نمایش و پر کردن اوقات فراغت آنها ، افزایش اعتماد به نفس و مهارت نه گفتن دانش آموزان در روابط اجتماعی و همچنین ارتقاء مشارکت و کار گروهی و تعامل آنان را دنبال می کند.

شایان ذکر است نمایش “چشم چشم دو ابرو” از تاریخ پنجم تیر ماه لغایت ۱۲ تیر ماه در تالار شیخ بهایی شهرداری شاهین شهر به اجرا درآمد.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

آگهی استخدام در بیمارستان گلدیس شاهین شهر | نیروی کمک پرستار و خدماتی

🔶 بیمارستان گلدیس شاهین شهر در نظر دارد تعداد 2 نفر نیروی خدماتی مرد و تعداد 2 نفر نیروی کمک پرستاری مرد را از طریق آزمون و مصاحبه بصورت نیروی شرکتی جذب کند، علاقه مندان جهت استخدام در بیمارستان گلدیس شاهین شهر متن آگهی و فایل های ضمیمه را وب سایت شاهین شهری به نشانی shahinshahri.ir ؛ مطالعه فرمایند. 🔶 ثبت نام بصورت الکترونیکی بوده و مهلت آن از روز شنبه 21 لغایت روز جمعه 27 بهمن ماه 1402 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *