اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

نشاطی از جنس چشم و ابرو برای کودکان شاهین شهری

نمایش کودکانه “چشم چشم دو ابرو” به کارگردانی محمدامین کشانی در تالار شیخ بهایی شهرداری شاهین شهر به روی صحنه رفت .

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه ؛ نمایش کودک “چشم چشم دو ابرو” به کارگردانی محمدامین کشانی در تالار شیخ بهایی شاهین شهر به روی صحنه رفت. نمایش چشم جشم دو ابرو

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اهمیت برنامه ریزی در حوزه اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در تابستان گفت : به منظور افزایش نشاط اجتماعی در رده سنی کودکان و نوجوانان همزمان با فرا رسیدن اوقات فراغت تابستان دانش آموزان ، نمایش شاد کودک و نوجوان “چشم چشم دو ابرو” به کارگردانی محمد امین کشانی در تالار شیخ بهایی به روی صحنه رفت.

فرامرز رادمنش افزود : هدف از اجرای نمایش علاوه بر مهیا کردن شرایط برای حضور کودکان و نوجوانان در سالن های نمایش و پر کردن اوقات فراغت آنها ، افزایش اعتماد به نفس و مهارت نه گفتن دانش آموزان در روابط اجتماعی و همچنین ارتقاء مشارکت و کار گروهی و تعامل آنان را دنبال می کند.

شایان ذکر است نمایش “چشم چشم دو ابرو” از تاریخ پنجم تیر ماه لغایت ۱۲ تیر ماه در تالار شیخ بهایی شهرداری شاهین شهر به اجرا درآمد.

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

دستگیری عامل فروش و کشف ۹ کیلوگرم تریاک توسط پلیس در یکی از محلات شاهین شهر

دستگیری عامل فروش و کشف ۹ کیلوگرم تریاک توسط پلیس در یکی از محلات شاهین شهر

◾ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری توزیع کننده عمده مواد مخدر و کشف 9 کیلوگرم تریاک در محله مسکن مهر شاهین شهر خبر داد. وی با اعلام این خبر ، اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با همکاری مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ با اشراف اطلاعاتی خود موفق شدند، یک سوداگر مرگ را که اقدام به قاچاق مواد مخدر و توزیع عمده مواد افیونی در بین خرده فروشان محلات می‌کرد، شناسایی کنند. ◾ وی افزود: پس از هماهنگی با دادستان محترم شاهین شهر، طی یک عملیات ضربتی متهم را در مخفیگاه خود در محله مسکن مهر با بیش از 9 کیلوگرم تریاک دستگیر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *