اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

اجرای نمایش خیابانی دار با موضوع مبارزه با مواد مخدر در شاهین شهر

نمایش خیابانی دار با موضوع مبارزه با مواد مخدر در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس شاهین شهر به اجرا در آمد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه نمایش خیابانی دار با موضوع مبارزه با مواد مخدر در محله گلدیس شاهین شهر به اجرا در آمد .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اشاره به سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت : به مناسبت پنجم تیر ماه سالروز جهانی و همچنین هفته مبارزه با مواد مخدر در راستای کاهش آسیب های فردی و اجتماعی ناشی از آن برنامه ریزی لازم جهت اجرای نمایش خیابانی با رویکرد افزایش امید به زندگی و تلاش برای رهایی از اعتباد به مواد مخدر انجام شد.

نمایش خیابانی دار

فرامرز رادمنش افزود : در نمایش خیابانی “دار” در حقیقت یک معتاد خیابانی به تصویر کشیده می شود که در پارادوکس مرگ و زندگی ، در نهایت رهایی و زندگی را برمی گزیند.

شایان ذکر است نمایش خیابانی دار در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس واقع در محله گلدیس شاهین شهربه اجرا درآمد و مورد استقبال مردم قرار گرفت .

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

آگهی استخدام در بیمارستان گلدیس شاهین شهر | نیروی کمک پرستار و خدماتی

🔶 بیمارستان گلدیس شاهین شهر در نظر دارد تعداد 2 نفر نیروی خدماتی مرد و تعداد 2 نفر نیروی کمک پرستاری مرد را از طریق آزمون و مصاحبه بصورت نیروی شرکتی جذب کند، علاقه مندان جهت استخدام در بیمارستان گلدیس شاهین شهر متن آگهی و فایل های ضمیمه را وب سایت شاهین شهری به نشانی shahinshahri.ir ؛ مطالعه فرمایند. 🔶 ثبت نام بصورت الکترونیکی بوده و مهلت آن از روز شنبه 21 لغایت روز جمعه 27 بهمن ماه 1402 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *