اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

اجرای نمایش خیابانی دار با موضوع مبارزه با مواد مخدر در شاهین شهر

نمایش خیابانی دار با موضوع مبارزه با مواد مخدر در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس شاهین شهر به اجرا در آمد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه نمایش خیابانی دار با موضوع مبارزه با مواد مخدر در محله گلدیس شاهین شهر به اجرا در آمد .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اشاره به سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت : به مناسبت پنجم تیر ماه سالروز جهانی و همچنین هفته مبارزه با مواد مخدر در راستای کاهش آسیب های فردی و اجتماعی ناشی از آن برنامه ریزی لازم جهت اجرای نمایش خیابانی با رویکرد افزایش امید به زندگی و تلاش برای رهایی از اعتباد به مواد مخدر انجام شد.

نمایش خیابانی دار

فرامرز رادمنش افزود : در نمایش خیابانی “دار” در حقیقت یک معتاد خیابانی به تصویر کشیده می شود که در پارادوکس مرگ و زندگی ، در نهایت رهایی و زندگی را برمی گزیند.

شایان ذکر است نمایش خیابانی دار در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس واقع در محله گلدیس شاهین شهربه اجرا درآمد و مورد استقبال مردم قرار گرفت .

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

۲۱۰ میلیون تومان کلاهبرداری از ۲ شهروند شهرستان شاهین شهر در قالب آگهی فروش خودرو

◾ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از وقوع دو فقره کلاهبرداری جمعاً به مبلغ 210 میلیون تومان از شهروندان این شهرستان در قالب آگهی خودرو در سایت دیوار خبر داد. ◾ وی افزود در این روش افراد سودجو با شماره تماس‌های متفرقه آگهی‌ فروش فوری خودرو با قیمتی مناسب و وسوسه انگیز را در این سایت ها بارگذاری که پس از تماس خریداران با آنها با ادعاهای دروغین مبنی بر تعداد زیاد مشتریان مبالغی زیادی را به عنوان بیعانه درخواست و پس از انتقال وجه توسط خریداران به حساب اعلامیشان دیگر پاسخگوی تماس آنها نیستند. ◾ این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در بعضی مواقع کلاهبرداران برای جلب اعتماد مردم عکس هایی از مدارک خودرو را برای خریداران ارسال می‌کنند که این مدارک تماماً جعلی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *